Pridať inzerát

Predajca cestovných lístkov (dispečer)

Cassovia Expres s.r.o. - Transfer Košice - Budapešť

  • Miesto práce: Mlynská, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac+ stravné, po zaškolení zvýšenie platu
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj cestovných lístkov prostredníctvom špecializovaného PC programu,
- Používanie registračnej pokladne, POS terminálu, práca s hotovosťou,
- Riešenie mailovej a telefonickej komunikácie s klientmi,
- Práca s programom MS Word – podklady na transfery,
- Príprava zoznamom pasažierov a ostatných podkladov pre vodičov,
- Plánovanie smien vodičov a priradenie vozidiel na dané transfery,
- Komunikácia s vodičmi a iné

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu posielať životopisy s fotografiou. Uprednostňujeme uchádzačky z Košíc a veľmi blízkeho okolia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Príjemné vystupovanie voči klientom,
- Komunikatívnosť,
- Komunikácia v anglickom jazyku písomne aj ústne (pokročilá úroveň)
- Odolnosť voči stresu (zvládanie nepríjemných zákazníkov),
- Počítačové zručnosti na užívateľskej úrovni nutné,
- Ovládanie práce s registračnou pokladňou a POS terminálom výhodou,
- Ochota pracovať cez víkendy a sviatky, pracovná doba od 9:00 – 22:00, od 17:00 práca z domu, 2 dni smena - 2 dni voľno,
- Podmienka počas práce doma je mať vlastný počítač a internetové pripojenie,

Dopravná spoločnosť zaoberajúca sa prednostne pravidelnou prepravou osôb na trase Košice - Budapešť letisko.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov