Pridať inzerát

IT recruiter

Cassovia Code s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie a obsadzovanie potrebných pracovných pozícií v rámci spoločnosti
- oslovovanie potenciálnych uchádzačov na sociálnych sieťach, aktívne budovanie databázy potenciálnych uchádzačov a komunikácia s nimi
- organizovanie pracovných pohovorov, selekcia vhodných uchádzačov a následná komunikácia s kandidátmi
- analýza trhu a aktuálnych pracovných pozícií v IT sektore v súlade so zameraním spoločnosti
- spracovávanie HR reportov na mesačnej báze
- udržiavanie databázy uchádzačov aj zamestnancov
- kreativita a nápaditosť v oblasti oslovovania potenciálnych uchádzačov je vítaná

- priestory v areáli košického Kulturparku
- možnosť vzdelávania sa
- oddychová zona
- občerstvenie na pracovisku
- príspevok pri narodení dieťaťa
- možnosť prinášať inovácie
- teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Sme košický Software House a pôsobíme na trhu už od roku 2011. Začali sme trošku netradične ako herné štúdio, ale postupným vývojom trhu sme sa začali orientovať na vývoj pokročilých webových riešení, mobilných aplikácií a softvérou na mieru. Máme za sebou niekoľko úspešných projektov, akými sú aj e-commerce platforma pre spoločnosť Dixi a digitalizácia pre spoločnosť Fúra. Aktívne pracujeme aj na projektoch pre jedno z najväčších kúpeľňových štúdii Siko, kde vyvíjame e-commerce platformu B2B.

A aby sme nezabudli - pracujeme na princípoch Scrumu s veľkým dôrazom na kvalitu kódu, ktorú zabezpečujú naší techleaderi prostredníctvom code reviews. Takisto je pre nás dôležitá dôkladná príprava user stories, ktoré majú jasne stanovené “Definition of ready” čo v praxi znamená, že developer dostáva presne definované zadania a tak môže efektívne pracovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov