Pridať inzerát

Asistent projekčného oddelenia

CASCA Svietidlá s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ivanská cesta, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 500 EUR/mesiacReálne ponúkaná mzda záleží na znalostiach a skúsenostiach uchádzača Po zaškolení a zapracovaní nastane prehodnotenie mzdy
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a podpora zákaziek a práca v projektovom tíme. Riadi sa pokynmi nadriadeného projekt managera, vykonáva všetky s tým súvisiace práce podľa dohodnutých vnútro-firemných zvyklostí:

- Technická podpora v tíme
- Príprava a kreslenie podkladov pre obchodný tím
- Svetlotechnické výpočty/návrhy osvetlenia – DIALUX
- Tvorba podkladov pre spracovanie ponuky pre klientov
- Vytváranie tendrových podkladov pre zákazky podľa požiadaviek
tímu/klienta – EXCEL,WORD, PDF
- Komunikácia s obchodníkmi spoločnosti
- Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi spoločnosti

- školenia
- teambuildingové akcie
- práca v mladom kolektíve a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- pravidelné koncoročné výkonnostné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie stavebného, technického alebo elektrotechnického smeru.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť softwaru Dialux výhodou.
- tímová spolupráca
- komunikatívnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- tvorivé myslenie, samostatnosť
- zodpovednosť
- schopnosť a záujem o profesný rast

CASCA Svietidlá s.r.o. bola založená v roku 1991 a patrí v súčasnosti k už etablovaným firmám v oblasti osvetľovacej techniky. Spoločnosť úspešne ponúka svoju vlastnú značku svietidiel na trhu a rozširuje sa aj na okolité zahraničné trhy. Spolupracujeme s renomovanými talianskymi, španielskymi a nemeckými výrobcami svietidiel. Na trhu pôsobíme vyše dve desaťročia a naše skúsenosti sú zárukou kvality a spokojnosti zákazníka. Za toto obdobie úspešne spolupracujeme na množstve väčších ci menších projektov (SKYPARK, EUROVEA, BORY...) Naším poslaním je poskytovať kvalitné produkty, vrátane služieb v oblasti osvetlenia.

10-20 zamestnancov