Pridať inzerát

Pracovník/čka na úseku výdaja stravy

Casa Slovensko n.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Heydukova 14, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiacZákladná mzda 900€ brutto + príplatky na sviatok, víkend, nadčas
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výdaj stravy klientom zariadenia s kapacitou 40 osôb s dôrazom na servírovanie jedla.
- Príprava kávičky, čaju či drobného občerstvenia klientom.
- Spratanie riadu po výdaji stravy.
- Roznášanie desiat a olovrantov klientom.
- Udržiavanie čistoty priestorov jedálne.
- Starostlivosť o kuchyňu - hygiena.
- Spolupráca s opatrovateľským úsekom - plánovanie a pomoc pri oslavách klientov

Kladieme dôraz na slušné správanie a dôsledné hygienické návyky.
Pracovná doba :
12 hodinová krátky a dlhý týždeň (6:30-18:30)

Stravné lístky v hodnote 4,50 Eur, preplácanie nadčasov.
Každý týždeň fresh čerstvé ovocie/pitný režim, coffe break so zákuskami, štvrťročne masáže pre zamestnancov.
Dôraz na vzdelávanie zamestnancov.

Prosím posielajte Váš životopis na kontaktný formulár, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, vzťah k príprave a servírovaniu jedál, príjemné vystupovanie voči klientom zariadenia.

Sme moderná a inovatívna nezisková organizácia, ktorá spolupracuje s materskou rakúskou spoločnosťou Casa Leben im Alter a čerpá z jej dlhoročného know-how v oblasti poskytovania sociálnych služieb. Realizujeme nové projekty a svojím pohľadom a prístupom sa snažíme meniť zaužívané názory. Svoje hodnoty nemeníme, naopak, snažíme sa meniť svet. Práve preto hľadáme do svojho tímu niekoho podobne zmýšľajúceho, pre koho sú výzvy motiváciou a komu dáme priestor ukázať, že aj sociálne služby poskytujú možnosti ako iné odvetvia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov