Pridať inzerát

Buď hrdinou zákazníckeho servisu pre slovenský trh

Carvago s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 200 - 2 000 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Poď se presvedčiť, že v Carvago robíme veci inak !

Kto sme ?

  • Carvago.com je služba, ktorá mení spôsob nákupu ojazdeného vozidla a v tomto roku expanduje do 12 evropských zemí.
  • A ako naša služba funguje? Pozri sa na našu TV reklamu a pochopíš, aké je to jednoduché!

Prečo sa ku nám pridať ?

  • Máme ambície stať sa najväčšou on-line službou pre predaj vozidiel v Európe.
  • Nie sme korporácia a robíme veci inak.
  • Ponúkame nadštandartné finančné ohodnotenie a tím skvelých kolegov.
  • Máme úplne nové, moderné kancelárie v Bratislavě a zastávku metra máme hneď za rohom.
  • Dopyt od zákazníkov rastie raketovou rýchlosťou, a tak je na čase vybudovať celé zákaznické oddelenie a Ty môžeš byť pri jeho zrode.

Koho vlastne hľadáme ?

Do týmu ku Gabči, Viktorovi, Petrovi a Tomášovi by sme radi kolegu/kolegyňu na pozície:

  • Customer Care Specialist
  • Back Office Specialist
  • Sales Manager - nutná perfektná znalosť automobilov

Do tímu zákazníckej podpory zapadneš, pokiaľ spĺňaš aspoň 5 zo 7:

  • Máš výborné komunikačné schopnosti a milé vystupovanie.
  • Nerobí ti problém gramatika.
  • Nebojíš sa nových výziev a rád sa naučíš nové veci.
  • Baví Ťa administratívna práca.
  • Hľadáš prácu na roky a nie mesiace.
  • Si pozitívny človek so zmyslom pre humor.
  • Rád/a pracuješ v tíme.

Neváhaj a pošli nám svoj životopis. Nebudeš ľutovať :-)

!!Keď ku nám nastúpíš a bude sa Ti u nás páčiť (čo predpokladáme), doporuč nám ďalšieho kolegu a odmena Ťa nemine!!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou