Pridať inzerát

Vodič Kamiónu 1700€ - 2200€

Cartech Trans s.r.o.

  • Miesto práce: Žilinský kraj, Veľká Británia (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 820 - 2 200 EUR/mesiacvernostný bonus, odmena za spotrebu PHM
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič dvojosadky nákladného vozidla, prípadne zamestnáme aj komplet dvojosadku , SK- GB-SK každý víkend doma, plat cca 1700€ až 2000€
vodič jednoosadky, pridelené vozidlo, 45hod pauza doma, plat cca 1800€ až 2200€
nový moderný vozový park, jazda podľa AETR , ADR výhodou, seriózny prístup, výplaty načas

Informácie o výberovom konaní

vodič LKW, potrebný vodičský skupiny C,E,
kontaktovať na vyletel@cartechtrans.sk, telefon 0903 565 024

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

bezúhonnosť, čistotnosť,

spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou nákladnou, kamiónovou dopravou, špedíciou-skladovaním

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hôrecká
537/21 Žilina