Chceš predávať v najväčšom papiernictve na Liptove? Hľadáme ochotné predavačky!

CARTA Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ružomberok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 740 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda je 740 EUR brutto, avšak u nás má každý možnosť ovplyvniť konečnú výšku svojej mesačnej výplaty, záleží len na Vás!
  • Termín nástupu: Ihneď, prípadne dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budete robiť?
- predávať tovar (nielen) dennej potreby v našej kamennej predajni v Ružomberku
- s úsmevom a dobrou komunikáciou pomáhať zákazníkom urobiť správne nákupné rozhodnutie tak, aby odchádzali s pozitívnym nákupným zážitkom
- svojou ochotou, zodpovedným prístupom a chuťou pracovať budete pomáhať celému tímu dosahovať stanovené predajné ciele

Čo ponúkame?
- stabilné zamestnanie a dlhodobú budúcnosť v neustále rastúcej spoločnosti rodinného typu, ktorá má vo svojom odvetví veľmi dobré meno
- prácu v zabehnutom systéme
- vynikajúci kolektív a skvelé pracovné podmienky
- spravodlivé odmeňovanie a reálnu možnosť ovplyvniť svoj príjem
- prácu v modernom prostredí s atraktívnym tovarom
- výhodné zamestnanecké nákupy
- žiadne nudné zamestnanie

Je naša ponuka pre Vás zaujímavá a lákavá, dokonca ste sa v nej našli? Pošlite nám svoj životopis na e-mail: kariera@carta.sk a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo požadujeme?
OCHOTU:
- predávať
- komunikovať
- manuálne pracovať
- pomáhať zákazníkom a kolegom
- stať sa platným a stabilným členom tímu

Všetko o nás a o tom, ako sme sa stali tým, čím dnes sme, nájdete na: www.carta.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov