Pridať inzerát

Obchodný zástupca

CARTA Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Garantovaný mesačný fix 700 EUR, podľa motivačne nastaveného provízneho systému máte možnosť pozitívne ovplyvniť svoj príjem - reálne dosiahnuteľná mesačná mzda je 1500 EUR a viac - bez obmedzenia hornej hranice, v závislosti na dosiahnutých výsledkoch.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opäť sme vyrástli a darí sa nám! Naďalej rozširujeme náš pracovný kolektív a ponúkame dvom najlepším z vás úplne nové pozície obchodných reprezentantov našej spoločnosti! Pridajte sa k nám a dajte všetkým o nás vedieť!

Obchodný zástupca/reprezentant spoločnosti CARTA Slovakia:
• reprezentuje firmu na vysokej obchodnej, komunikačnej a vizuálnej úrovni
• vyhľadáva a doťahuje obchodné príležitosti do úspešného konca
• dosahuje a zvyšuje ziskový objem predaja
• aktívne buduje a rozvíja vzťahy s novými a súčasnými klientmi
• včas rieši požiadavky klienta v nadväznosti na jeho priority
• rád denne cestuje a komunikuje s majiteľmi a manažérmi firiem
• plní stanovené plány a ciele
• spracováva obchodnú administratívu a prezentuje dosiahnuté výsledky
nadriadenému
• aktívne sa podieľa na marketingu a stratégii predaja
• má rád výzvy a prekonávanie vlastných hraníc
• podieľa sa na raste a úspechoch firmy

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Garantovaný mesačný fix 700 EUR, podľa motivačne nastaveného provízneho systému máte možnosť pozitívne ovplyvniť svoj príjem - reálne dosiahnuteľná mesačná mzda je 1500 EUR a viac - bez obmedzenia hornej hranice, v závislosti na dosiahnutých výsledkoch.

Najlepším máme čo ponúknuť:
- obchodnú prácu so širokým portfóliom tradičných, žiadaných a populárnych
produktov
- vlastný overený a fungujúci obchodný model vytvorený tak, aby bol pre
klienta atraktívny a motivujúci
- existujúcu databázu dlhodobých stabilných klientov
- profesionálne zaškolenie tímom odborníkov a milovníkov svojej práce
- možnosť prezentácie všetkých ponúkaných produktov klientom priamo v
kamennej predajni v sídle spoločnosti
- podporu vo forme e-shopu a back-office
- marketingovú podporu pre klientov
- vlastné pracovisko v sídle spoločnosti, mobilný telefón, osobný automobil (aj
na súkromné účely)
- možnosť práce na samostatných obchodných projektoch v rámci uvádzania
inovatívnych produktov na slovenský trh
- víziu a neustále zlepšovanie firemných procesov
- zázemie v stabilnej, progresívnej a neustále sa rozrastajúcej spoločnosti s viac
ako 20-ročnou tradíciou na slovenskom trhu

Sme úspešní a chceme medzi seba len podobne zmýšľajúcich ľudí. Výber nenecháme na náhodu - vieme, koho hľadáme. Ak spĺňate naše požiadavky, pošlite svoj životopis a motivačný list na e-mail: kariera@carta.sk a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- min. 1 rok aktívnej obchodnej práce a
aktívneho predaja vo funkcii obchodného
zástupcu/reprezentanta/manažéra s
predložením referencií
- výborný ústny a písomný prejav, schopnosť
jednať s ľuďmi na profesionálnej úrovni
- znalosť práce s PC na úrovni pokročilý
(EXCEL, WORD, internet, e-mail)
- zvládnutá hospodárska administratíva a
korešpodencia
- ochota učiť sa nové veci a vzdelávať sa
- samostatnosť, disciplína a vytrvalosť pri
dosahovaní cieľov
- čestnosť, etickosť

www.carta.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bystrická cesta 45C
03401 Ružomberok