Pridať inzerát

Servisný technik – chladiace zariadenia - región Prešov

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./dříve Linde Frigera spol. s r.o.

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť stojí na čele svetových poskytovateľov riešení pre vykurovanie, klimatizáciu a chladenie už od roku 1902 a ponúka kompletné riešenie chladiaceho zariadenia pre potravinárske predajne všetkých maloobchodných aj veľkoobchodných formátov. Pre oblasť Prešov a okolie teraz hľadáme vhodných kandidátov na uvedenú pozíciu.

Náplň práce:

  • Zaistenie servisu zariadenia v oblasti komerčného chladenia u významných obchodných a priemyselných klientov
  • Diagnostika pridelených porúch a ich odstránenie
  • Vykonávanie preventívnych, záručných prehliadok a revízií
  • Komunikácia s predajným technikom, odovzdávanie hotových zákaziek
  • Zodpovednosť za včasné spätné hlásenie o vykonaní práce a dávaní spätnej väzby o stave technológií
  • Riadne a včasné spracovávanie podkladov o vykonanej práci

Požiadavky:

  • SŠ alebo vyučenie v chladiarenskom odbore prípadne odbore elektro
  • Výhodou je certifikácia na F-plyny
  • Platnú vyhlášku č.50/78 Zb. §6
  • Skúsenosti s technickými revíziami, opravami min. 1 rok
  • Vodičský preukaz skup. B - aktívny vodič
  • Flexibilitu - ochotu cestovať po zverenom regióne, pohotovosť v prípade neočakávaných a urgentných opráv u zákazníka

Ponúkame:

  • Inovatívne pracovné prostredie – sme otvorení názorom/novým nápadom
  • Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie vr. variabilné zložky mzdy a príplatkov
  • Priateľské prostredie stabilnej medzinárodnej firmy
  • Pravidelné odborné školenia a rozvoj
  • 25 dní dovolenky a 3 sick days
  • Príspevok na dovolenku, životné poistenie šport/kultúru/voľný čas
  • Stravenky
  • Firemný automobil, mobilný telefón, notebook

  • Prácu v regióne svojho bydliska

Ak máte o túto pozíciu záujem, prihláste sa prosím pomocou odkazu nižšie:

Tešíme sa na Váš životopis !

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity