Pridať inzerát

Klampiar - Pokrývač /priamo cez rakúsku firmu

Carpe Diem AUSTRIAN Operarius GmbH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 200 EUR/mesiacPlat je zlozeny zo zakladnej hodinovej mdzy plus montaznych priplatkov plus diet. Hod. mzda v brutto podla kolektivnej zmluvy od 13,53/hod plus 0, 87 montazny priplatok plus diety podla odprac. hodiny / plus ku platu vyplatenie nadcasov
  • Termín nástupu: podla dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladate pracovne uplatnenie ako KLAMPIAR - POKRYVAC V Rakusku?
Aktualne robime vyber pracovnikov na viacere pracovne miesta v Rakusku.
Vasa pracovna napln:
- pokryvacske prace
- rekonstrukcie striech, odkvapov, odpadovych rur / tak ako novopokladky
Praca na pokryvani striech / Skridla, plech atd
Rekonstrukcie a novostavby /

Rakuska pracovna zmluva so servisom z Wiedne po slovensky
- 13. a 14. plat
ubytovanie / posielame adresu ubytovania a vyplacame 15 euro na noc za odpracovany den podla kolektivnej zmluvy
- vyplacanie zaloh a diet
- moznost vyplacania zaloh
- narok pracovne oblecenie
praca bez sprostredkovatelov / zamestnavame !!!

Informácie o výberovom konaní

- sme cisto rakuska firma / slovensky servis z pobocky Wien
- sidlo firmy v LINZ
sme Personalny leasing a kazdy pracovnik je nasim kralom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebne spolocnosti po celom Rakusku / rozne stavebne zameranie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebny priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

nemcina na urovni dohovorenia sa na pracovisku
-vlastne motorove vozidlo
- kandidatov prosim o zivotopis v nemeckom jazyku s platnym tel.cislom

Personálna leasingová spoločnosť pôsobiaca na rakúskom trhu 10.rokov.
Špecialisti na oblasť stavebného a strojárenského priemyslu.
Aktuálne zamestnávame vyše 800 pracovníkov.
Sídlo spoločnosti v rakúskom meste Linz. Pobočky - WIEN, HORN, WELS
Slovenský servis pre pracovníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Am Golfplatz 6
4225 Luftenberg
Rakúsko