Pridať inzerát

Finančný analytik

Carmeuse Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rozvojová, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac900,- EUR mesačná mzda + variabilná zložka mzdy. Konečná výška mzdy je závislá od úrovne skúsenosti kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za správne zaúčtovanie účtovných dokladov za pridelené závody a strediská
- Zodpovedá za formálnu správnosť zaúčtovaných dokladov
- Zodpovedá za správne zaúčtovanie DPH
- Spracúva mesačné hlásenia a daňové priznania k DPH
- Eviduje a spracúva výdavky realizované prostredníctvom VISA kariet
- Zodpovedá za evidenciu a zaúčtovanie dlhodobého majetku za zverené závody a strediská
- Zodpovedá za účtovanie úrokov z pôžičiek v rámci spoločnosti
- Spracúva účtovné operácie súvisiace s leasingom a operatívnym prenájmom majetku
- Zabezpečuje podklady pre spracovanie štatistických výkazov
- Zodpovedá za dodržiavanie termínov na spracovanie mesačných a ročných účtovných závierok
- Zúčastňuje sa na ročnej inventarizácii majetku a záväzkov

- práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- priestor na rozvoj a participáciu na rôznych projektoch v rámci niekoľkých krajín
- motivačné mzdové ohodnotenie
- stravné nad rámec zákona
- DDS

V prípade záujmu o danú pozíciu pošlite svoj štruktúrovaný životopis v SJ. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len kandidátov spĺňajúcich požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax v odbore
3

- Pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii 3 roky
- Vodičský preukaz B - výhodou
- Znalosť anglického jazyk navyše popri maďarčine - výhodou
- Komunikačné schopnosti
- Precíznosť
- Riešenie problémov
- Flexibilita
- Samostatnosť

So 160-ročnými skúsenosťami je spoločnosť Carmeuse popredným výrobcom vysoko kalcitického a dolomitického vápna, vysokopercentného vápenca a mletého vápencového kameniva, ktoré sú dôležitou súčasťou rôznych priemyselných procesov v oblasti oceliarenstva, energetiky, životného prostredia a stavebníctva.
Produkty spoločnosti Carmeuse prispievajú k tvrdosti ocele, čistote ovzdušia, čistejšej vode a predĺženiu životnosti ciest. Sú dôležitou zložkou materiálov, ktoré budujú a obnovujú infraštruktúru po celom svete.
Spoločnosť Carmeuse v 15 krajinách západnej, strednej a východnej Európy prevádzkuje viac než 60 závodov zamestnávajúcich okolo 2000 zamestnancov, ktorí pracujú s vášňou pre úspech, kvalitu, efektivitu a s rešpektom voči životnému prostrediu.
Ako rodinná firma so sídlom v Louvain la Neuve, Belgicko, spoločnosť Carmeuse je vedená a riadená silnými hodnotami a princípmi odovzdávanými z generácie na generáciu. Spoločnosť pôsobí v mnohých krajinách v západnej, strednej a východnej Európe, v Afrike, Ázii a tiež v Severnej Amerike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Carmeuse Slovakia s.r.o.
Rozvojová 2/B
04011 Košice