Pridať inzerát

Operátor obslužných činností - zámočník - Slavec

Carmeuse Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slavec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac+ 5% prémie + 116,-€ príplatok (prostredie) + zmenové príplatky
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontroluje stroje a zariadenia podľa určeného harmonogramu
- odstraňuje poruchy na strojoch a zariadeniach
- vykonáva opravy a výmenu jednotlivých súčiastok
- zabezpečuje ošetrovanie a údržbu používaných nástrojov, náradia, strojov, zariadení a ďalších
- kontroluje funkčnosť zabezpečovacích zariadení
- vykonáva ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného
- v prípade potreby na pokyn nadriadeného vykonáva práce nesúvisiace s činnosťou údržby

- práca v stabilnej spoločnosti
- mzdové ohodnotenie a benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy a mzdového predpisu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SOŠ - technického zamerania (strojnícka, elektrotechnická, hutnícka, chemická)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- SŠ technického smeru, technické vedomosti vyžadované pozíciou
- technické myslenie
- viazač bremien a obsluha zdvíhacích zariadení
- preukaz VZV - výhodou
- zváračský preukaz: D-G2 (rezanie kyslíkom), Z-E1 (el. oblúkom) - podmienkou
- ochota pracovať na 12 hod. zmeny -nepretržitá prevádzka
- flexibilnosť, odolnosť voči stresu, samostatnosť a rozhodovacie schopnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť
- prax vo výrobnom závode výrobou
- aktívny šofér - podmienkou

So 160-ročnými skúsenosťami je spoločnosť Carmeuse popredným výrobcom vysoko kalcitického a dolomitického vápna, vysokopercentného vápenca a mletého vápencového kameniva, ktoré sú dôležitou súčasťou rôznych priemyselných procesov v oblasti oceliarenstva, energetiky, životného prostredia a stavebníctva.
Produkty spoločnosti Carmeuse prispievajú k tvrdosti ocele, čistote ovzdušia, čistejšej vode a predĺženiu životnosti ciest. Sú dôležitou zložkou materiálov, ktoré budujú a obnovujú infraštruktúru po celom svete.
Spoločnosť Carmeuse v 15 krajinách západnej, strednej a východnej Európy prevádzkuje viac než 60 závodov zamestnávajúcich okolo 2000 zamestnancov, ktorí pracujú s vášňou pre úspech, kvalitu, efektivitu a s rešpektom voči životnému prostrediu.
Ako rodinná firma so sídlom v Louvain la Neuve, Belgicko, spoločnosť Carmeuse je vedená a riadená silnými hodnotami a princípmi odovzdávanými z generácie na generáciu. Spoločnosť pôsobí v mnohých krajinách v západnej, strednej a východnej Európe, v Afrike, Ázii a tiež v Severnej Amerike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Carmeuse Slovakia s.r.o.
Rozvojová 2/B
04011 Košice