Pridať inzerát

Sales Representative

Cardell s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 600 EUR/mesiac+ najlepší provízny systém v regióne. Fixná zložka nástupného platu podľa skúsenosti a praxe v danom odbore. Prehodnocovanie fixnej zložky každý kvartál.
  • Termín nástupu: december/január

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prospektovanie a získavanie nových dopytov prepravy
- Príprava a realizácia obchodných stretnutí s klientom (Akvizícia/Servis)
- Zaznamenávať všetky aktivity do firemného CRM systému a udržiavať informácie aktuálne pravidelnou kontrolou a updatami
- Naplánovať, vytvoriť a dodať prezentácie pre ponúkane produkty firmy
- Vytvárať silné a dlhotrvácne vzťahy so zákazníkmi a prospektami
- Na týždenej báze tvoriť harmonogram práce a rozdelenie aktivít
- Vytváranie reportov dosiahnutých výsledkov na týždennej a mesačnej báze
- Komunikácia s klientom o dopytoch po cenách, dostupnosti vozidiel, produktoch a podmienkách splatnosti
- Plnenie alebo prekonávanie plánov KPI
- Koordinácia s ostatnými oddeleniami pre optimálne výsledky obchodného oddelenia
- Zasielanie dotazníkov spokojnosti klientom a tvorba reportov Management oddeleniu

- príležitosť na osobný a kariérny rast
- školenia
- progresívne zmýšľajúci kolektív
- nadštandardné firemné benefity
- spravodlivý provízny systém
- ideálne pracovné prostredie
- čiastočne flexibilná pracovná doba
- možnosť podieľať sa na budúcom vývoji firmy
- po zaškolení možný aj home office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, doprava / Obchod

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Obchodná komunikácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min.1 rok

Počet rokov praxe

1

- ľubovoľný Sales tréning
- chuť učiť sa
- trestná bezúhonnosť
- skvelé komunikačné schopnosti
- schopnosť logicky uvažovať
- prax s CRM systémami
- prax v logistike výhodou
- schopnosť pracovať samostatne
- tvorenie prezentácií a reportov
- široký prehľad o dianí vo svete
- skúsenosť s multitaskingom
- súťaživosť
- vysoká miera pracovnej etiky
- profesionalita
- empatia a schopnosť počúvať potreby klienta
- sebadôvera a entuziazmus
- čestnosť
- schopnosť prebrať zodpovednosť za výsledky svojej práce

Sme logistická firma, ktorá poskytuje prepravné a skladové riešenia pre klientov v rámci celej Európskej únie. Našim core-biznisom je cestná preprava.V každodennej práci sa zameriavame na kvalitnú komunikáciu a dôkladnosť pri práci so zákazníkmi. Dôvera. Tolerancia. Komunikácia. Profesionalita. Win-Win. To sú hodnoty nášho tímu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov