Pridať inzerát

Vedúci logistiky (skladu)

Carcoustics Slovakia Nováky s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nováky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacPlatové podmienky závisia od pracovných a odborných skúsenosti kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie, motivovanie a hodnotenie zamestnancov skladu;
• zadeľovanie úloh a koordinovanie činností v rámci skladu, tak aby bola zabezpečená plynulá a efektívna distribúcia tovaru v spoločnosti;
• zabezpečenie prijímania, manipulácie a vyskladňovania tovaru;
• vypracovávanie pravidelných reportov a spolupráca pri príprave rozpočtu; zodpovednosť za správu manipulačnej techniky;
• vykonávanie inventarizácie skladových zásob;
• spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti;
• kontrolovanie dodržiavania bezpečnostných predpisov, pracovnej disciplíny;

Pružný pracovný čas - možnosť celodenného náhradného voľna
Práca v medzinárodnej spoločnosti.
Dovolenka nad rámec Zákonníka práce
13. plat
Mesačný a ročný bonus

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický alebo ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- komunikatívnosť, analytické myslenie s orientáciou na dáta
- dobrý time manažment a riadiace schopnosti
- používateľská znalosť MS Office
- schopnosť hľadať riešenia a dosahovať výsledky

Carcoustics Slovakia Nováky, s.r.o. je závod Carcoustics spoločnosti na Slovensku, zaoberajúci sa výrobou polyuretánových a hliníkových dielov pre automobily.
Carcoustics ako inovatívna spoločnosť, pôvodne špecializovaná na automobilový priemysel, je dnes úspešná aj v iných priemyselných odvetviach.
Približne 2600 zamestnancov pracuje v 17 závodoch po celom svete. Svoje výrobky predáva prostredníctvom vlastných predajných organizácií.
Špecializuje sa na riešenia akustických a tepelných problémov, navyše poskytuje riešenia tesniacich funkcií, zníženia hmotnosti alebo vystužení štruktúry najmä pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Andreja Hlinku 1514/86
97271 Nováky