Pridať inzerát

Brigádnik: študent - vodič

Car Route, s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.Príplatky cez víkend a sviatky. Výkonnostné ohodnotenie a vernostná prémia.
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná doba počas pracovneho týždna a aj cez víkend - ideálne pre študentov.
Ďalšie rozvozy podľa požiadaviek klienta.
Pravidelný rozvoz tovaru na dodávkových vozidlách (do 3,5 t) pre našich klientov v rámci Bratislavy a okolia.
Ručná nakládka a vykládka aut.

Zárobok 300€ v čistom a viac (podľa odprac. času).
Výplata načas.
Len pravidelné a lokálne rozvozy.
Možnosť využiť firemnú servisnú dielňu na súkr. vozidlo.
Finančné vernostné ohodnotenia.
Atraktívny referenčný bonus za odporúčanie zamestnanca.

Hľadáme slušného a pracovitého brigádnika - študenta do nasej firmy, ktorý by nám pomohol s rozvozmi. Nástup možný aj ihneď, resp. po vzájomnej dohode. Posúdime všetkých uchádzačov, no kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí budu spĺňať uvedené požiadavky. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Študent denného štúdia.
Slušnosť a pracovitosť.
Orientačný zmysel.
Komunikácia s klientom.
Ochota prispôsobiť sa požiadavkám klienta.
Slušne zaobchádzanie s vozidlom a tovarom.
Prax vo vedení dodávkového vozidla výhodou.
Ochota spraviť niečo navyše.

Spoločnosť Car Route s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2011. Sme stabilná a rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca v autodoprave, s depom v mestskej časti Bratislava-Petržalka. Pravidelné prepravy realizujeme najmä pre tlačiarne, eventové agentúry, stavebniny, expresné kuriérske firmy, požičovne nábytku, distribútorské spoločnosti s tlačovinami a reklamnými letákmi. Robíme aj zásielkový rozvoz a sťahovanie firiem, či súkromných osôb a pod. Viac informácií aj na www.carroute.sk

Depo:
Car Route, s.r.o.
Kopčianska 92
85101 Bratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

851 01 Bratislava