Zubná asistentka (preventistka, zdravotná sestra, zubná technička, dentálna hygienička)

CAMPI HEALTHCARE SERVICES, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 680 - 1 000 EUR/mesiacodmeny a 13.plat (viazaný na výkon)
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu v neštátnej čeľustnoortopedickej zubnej ambulancii hľadáme na čiastočný úväzok (pondelok až streda od 7,30-16,00hod.) spoľahlivú a pracovitú zubnú alebo zdravotnú sestru, eventuálne recepčnú, zubnú techničku či dentálnu hygieničku, ktorá má záujem o tímovú prácu na výkon (nemáme kapitáciu), ovláda fotenie a zaujíma sa o moderné technológie (počítač, skener). Vyžadujeme samostatnú prácu v tíme aj sólo, chuť špecializovať sa, operatívne riešnie krízových situácií. Zaškolenie na pozíciu samozrejmosťou. V budúcnosti perspektíva práce aj na plný úväzok.

Každoročné kreditované školenia, pitný režim pre zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubná asistentka, zubný laborant/technik, dentálna hygienička, zdravotná sestra,

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

OpenOffice.org Writer - základy
OpenOffice.org Calc - základy
Microsoft Windows - základy

Ochota ďalšieho vzdelávania, schopnosť manažmentu času a práce v stomatologickej ambulancii , plnenie pracovných povinností v daný deň počas pracovnej doby, aktívny prístup k práci, slušný a kultivovaný prejav, čestnosť, spoľahlivosť, profesionálnosť, poctivé plnenie si pracovných povinností bez potreby neustáleho kontrolovania a povzbudzovania, ochota a schopnosť zastúpiť kolegyňu.

Súkromná čeľustnoortopedická ambulancia, dve kreslá, jeden lekár, jedna dentálna hygienička. Profesionálny a zodpovedný prístup zameraný na pacienta a jeho spokojnosť.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Krivá 18
04001 Kosice