Marketing & Customer Happiness Manager vo vzdelávacej firme s rodinnou atmosférou

Cambridge Study s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 - 2 000 EUR/mesiacvariabilná zložka a odmeny, plat zodpovedajúci Tvojim predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu
  • Termín nástupu: 15.6.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a rozvoj marketingovej a PR stratégie firmy a brand manažmentu v spolupráci so CEO firmy,
- príprava a správa príspevkov na sociálnych sieťach Instagram, Facebook, LinkedIn a YouTube,
- príprava a správa platených kampaní na sociálnych sieťach Instagram, Facebook,
- sledovanie a reporting marketingových KPIs manažmentu firmy,
- komunikácia s partnermi, externými dodávateľmi, grafikmi a reklamnými agentúrami,
- písanie a editovanie blogových článkov a mediálnych výstupov,
- manažment firemného webu,
- komunikácia s našimi klientmi, ich podpora a pomoc s riešením rôznych situácií v zahraničí,
- spolupráca na definovaný „customer happiness“ stratégie a vytvorenie časového harmonogramu,
- neustále vylepšovanie „customer experience“ vrátane zlepšovania interných procesov,
- podpora aktivít na získavanie nových klientov vďaka spolupráci a referenciám od našich klientov,
- priateľská komunikácia a efektívna spolupráca s ostatnými členmi tímu,
- profesionálna a priateľská komunikácia s klientmi a dodávateľmi,
- ostatné úlohy dohodnuté s manažmentom.

- Plat zodpovedajúci predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu,
- motivujúce finančné ohodnotenie po zaškolení,
- možnosť cestovať do rôznych krajín a zdokonaľovať sa v angličtine
- flexibilita a home-office podľa dohody,
- možnosť práce v stabilnej spoločnosti ako kmeňový zamestnanec spoločnosti a garantovaný osobný prístup,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a sebarealizácie,
- firemný laptop a služobný mobil,
- Multisport karta,
- mladé a dynamické firemné prostredie a malý kolektív s rodinnou atmosférou.

Do nášho rastúceho tímu hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu za účelom dlhodobej spolupráce. Neponúkame prácu na dočasnú výpomoc ale mnoho-ročnú spoluprácu pre človeka, ktorý hľadá zaujímavú a kreatívnu prácu, stabilný a férový príjem, a profesionálnu, a zároveň priateľskú pracovnú atmosféru. Hľadáme človeka, ktorý nemá rád monotónnosť, s citom pre dizajn, láskou ku copywritingu, ale aj empatickou komunikáciou a schopnosťou počúvať klientov.

Takže, ak sa chceš pridať ku nám do tímu, máš chuť na sebe pracovať a si tímový hráč, pošli nám svoj profesijný životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku a motivačný list.

Viac informácií o nás nájdeš na našej webovej stránke www.cambridgestudy.sk alebo na našom Instagrame a Facebooku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Manažment, Ekonómia, Masmediálna komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Predchádzajúce aspoň čiastočné skúsenosti s príbuzným typom práce (marketing, copywriting, customer service, digital marketing atď.),
- skúsenosti s manažovaním web stránok vo Wordpress,
- skúsenosti s Meta (Facebook) Business Suite a s Google Analytics,
- skúsenosti so SEO optimalizáciou a copywriting v súlade so SEO,
- ovládanie práce v Canve prípadne iné grafické programy výhodou,
- anglický jazyk na úrovni B2, absolvované štúdium v zahraničí výhodou,
- pozitívny vzťah ku sociálnym médiám a digitálnemu marketingu,
- kreativita a schopnosť prinášať nové praktické nápady,
- precíznosť a dôslednosť,
- príjemné a priateľské vystupovanie voči klientom a kolegom,
- zodpovedný prístup k zadaným úlohám,
- proaktívne riešenie problémov a ich predchádzanie,
- trpezlivosť a doťahovanie vecí do konca,
- schopnosť samostatne riešiť aj neočakávané situácie s klientom,
- schopnosť práce so stresom,
- motivácia učiť sa novým technikám a zdokonaľovať svoj výkon.

Cambridge Study je malá spoločnosť s priateľskou rodinnou atmosférou. Pomáhame ľuďom študovať v zahraničí na stredných a vysokých školách alebo jazykových kurzoch. A robíme to dobre. Okrem poradenstva pri výbere študijného programu a lokality, zabezpečujeme celý proces vycestovania a pomoc či podporu počas samotného pobytu.

Výrazne nás odlišuje, že máme vlastnú skúsenosť s tým, čo predávame. Sami sme v zahraničí študovali a chodíme tam na kurzy, ktoré ponúkame. Vďaka tomu klientom dokážeme dobre poradiť, pozrieť sa na veci z ich perspektívy a postarať sa o nich, aj keď narazia v zahraničí na problémy.

Chceme rásť a zároveň si zachovať priateľskú atmosféru, ktorá u nás vládne. Naším cieľom je umožniť (nielen) mladým ľuďom získať kvalitnejšie vzdelanie v zahraničí. To nás neustále ženie vpred. No nechceme len poslať do sveta čo najviac študentov a nasľubovať im pritom hory-doly.

Neustále zdokonaľujeme seba aj firemné procesy. Máme veľa rozpracovaných nápadov, ktoré nás môžu posunúť o kus vpred. Spokojnosť klienta máme vždy na prvom mieste.