Pridať inzerát

Projektový asistent/ka SK/HU (okres KN, DS, Nitra)

Camarumtrade, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZákladný plat + variabilná zložka podľa ukončených projektov
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého, rýchlo sa rozvíjajúceho tímu hľadáme asistent projektového manažéra na pracoviská: Komárno, Dunajská Streda, Nové Zámky, Šahy, Rimavská Sobota.
Medzi hlavné pracovné činnosti patrí:
- spolupráca pri tvorbe projektovej dokumentácie
- udržiavanie a aktualizácia dokumentácie projektu
- Spracovanie informácií, príprava podkladov na obchodné stretnutia
- Účasť na obchodných rokovaniach
- Podpora obchodného úseku a vedenia/administratívne práce
Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie
Asistencia konateľom spoločnosti

Stabilné zamestnanie v dynamickej spoločnosti, práca v príjemnom kolektíve, platená dovolenka, možnosť maximálneho uplatnenia osobných schopností, motivujúce finančné ohodnotenie, pravidelné teambuildingy.

Hľadáme projektového/ú asistenta/ku do nášho tímu v týchto okresoch: KN, DS, NR
Váš životopis v SJ a MJ zašlite prosím na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú základné kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert
Powerpoint - expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, reprezentatívnosť
analyzovanie a riešenie problémov
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
organizovanie a plánovanie práce
time manažment
ovládanie maďarského jazyka slovom aj písmom je nevyhnutné
komunikatívnosť

Naša spoločnosť sa zaoberá so poradenskými službami súvisiacich s fondami EÚ, ponúka celú paletu príbuzných služieb zameraných na prípravu rozvojových projektov pre verejný, ako aj súkromný sektor. Medzi týmito službami má dominantné postavenie tvorba programov hospodárskeho a socálneho rozvoja a príprava a manažment verejného obstarávania.

Adresa spoločnosti

Kvetná 1236/39
934 01 Levice