Pridať inzerát

HR Specialist

CALZEDONIA SLOVAK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Svätoplukova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 350 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

My v Calzedonia Group sa snažíme dávať vášeň do svojej práce a prostredníctvom našich produktov pomôcť ženám a mužom cítiť sa komfortne a sebavedome.
Na Slovensku stále rastieme a tým rastie aj agenda na HR oddelení. Z toho dôvodu hľadáme na HR oddelenie posilu, s ktorou budeme zastrešovať všetky HR aktivity za Slovensko.

Hľadáme niekoho, kto má nadšenie pre vec, vôľu a chuť vzdelávať sa, je zvedavý/á a neuspokojí sa len s „nejakým“ výsledkom, ale bude hľadať a zisťovať, až kým si nebude na 100% istý/á. Jednoducho niekoho, kto bude hľadať všetky možné spôsoby ako to pôjde a nie dôvody, prečo to nepôjde. Musí však mať aspoň krátkodobé skúsenosti s náborom zamestnancov alebo z personalistiky.

Naše HR oddelenie je maličké, ale musí obsiahnuť celú problematiku – takže čo presne by ste mali na starosti?
- Administratíva – príprava pracovno-právnych dokumentov, evidencia zamestnancov
- Interná a externá komunikácia
- Reporty
- Podpora manažérov na rôznych úrovniach (aj v teréne)
- Nábor zamestnancov, pohovory, komunikácia s kandidátmi a personálnymi agentúrami
- Zákonník práce
- Práca s internými HR systémami
- Vo všeobecnosti je to asi 60%-70% admin a 30-40% soft, do budúcna sa však ráta s tým, že soft trošku narastie

Čo práve hľadáme?
- Niekoho zodpovedného a spoľahlivého
- Niekoho, kto má už aspoň 1 až 2 roky skúsenosť v oblasti HR
- Niekoho, kto má jednoznačný záujem o HR oblasť a chce sa v nej vzdelávať
- Niekoho, kto má chuť učiť sa nové veci
- Niekoho, kto má pokročilú úroveň anglického jazyka a skúsenosti s náborom zamestnancov

Musím však upozorniť, že máme fixný pracovný čas 8:30/9:00 - 17:00/18:00, práve kvôli naším obchodom, ktorým chceme byť čo najviac k dispozícii.

Pokiaľ som Vás týmto neodradila, ale naopak zaujala, čítajte ďalej.
Pretože teraz príde tá najzaujímavejšia časť - za odvedenú prácu Vám vieme ponúknuť aj veľa super benefitov.

Rada by som hovorila o príjemnom prostredí a šanci na sebarealizáciu, ale pokiaľ Vás viac zaujíma tá materiálna časť, tak tu je to, čo ponúkame:
- Plne hradené gastrolístky v sume 5,50 € na deň
- Telefón aj na súkromné účely
- Produkty zdarma, ktoré si vyberáte zo sortimentu našich značiek Intimissimi, Calzedonia a Tezenis
- Jedna hodina anglického alebo talianskeho jazyka týždenne hradená zamestnávateľom
- Cafeteria/Multisport, pretože Vás chceme rozmaznávať
- Zľava v hodnote 30% na všetky naše produkty

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Calzedonia Group je fashion spoločnosť, ktorá sa špecializuje na pančuchový tovar, plavky a spodnú bielizeň. Bola založená v Taliansku v roku 1986 a v súčasnosti má viac ako 4.900 obchodov vo viac ako 50 krajinách sveta, zamestnáva viac ako 50.000 zamestnancov na svete. Celá spoločnosť rastie, expanduje a plánuje otvárať ďalšie obchody po celom svete.
Slovenská pobočka bola založená v roku 2008. V súčasnosti zamestnáva viac ako 200 zamestnancov naprieč Slovenskom, kde máme 32 obchodov.

Calzedonia Group is a fashion retail company specializing in the hosiery, beachwear and underwear market. Founded in Italy in 1986, the Group has a network of more than 4.900 stores in over 50 countries and more than 50.000 employees worldwide. The Group´s network will continue to grow further with a full program of new store openings around the world.
The Slovak subsidiary was established in Bratislava in 2008. Currently, it employs more than 200 employees across Slovakia, where we have 32 stores.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov