Pridať inzerát

Čašník/Čašníčka, Barman/Barmanka

Cafe BS, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Andreja Kmeťa, Banská Štiavnica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacMožnosť platového rastu závisí od individuálnych schopností
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej Kaviarne/baru v centre turistického mesta Banská Štiavnica, hľadáme mladého, pozitívne naladeného kolegu/kolegyňu so zmyslom pre čistotu a detail.
Ak dokážeš vítať a obsluhovať hostí s úsmevom, pripravovať nápoje s láskou, pracovať s kasou precízne a si tímový hráč, v tomto prípade hľadáme práve teba.
V prípade záujemcov mimo okresu vieme poskytnúť ubytovanie.

Fixný plat + tringelty
Práca v príjemnom kolektíve
Zamestnanecká zľava
Teambuilding

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo, cestovný ruch

Počet rokov praxe

gastronómie
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať a zlepšovať sa
- príjemné vystupovanie
- cit pre prácu s ľuďmi
- tímová spolupráca
- komunikatívnosť
- zodpovednosť

Náš novootvorený podnik vznikol z vášne ku gastronómii a zákazníckemu servisu. Preto sa všetko v ňom nesie v duchu a radosti z odboru. Koncept podniku spája kaviareň a kvalitný bar v centre Banskej Štiavnice. Zameriavame sa na kvalitnú kávu, kvalitné drinky, zákusky, správne techniky prípravy jednotlivých produktov a v neposlednom rade na kvalitnú a milú obsluhu.

Adresa spoločnosti

A kmeťa, 14
96901 Banská Štiavnica