Pridať inzerát

Sales Manager (východné Slovensko)

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 3 000 EUR/mesiacZákladná brutto mzda od 1700€ + variabilná zložka v závislosti od % plnenia plánu (plnenie objemu tržieb a akvizícií)
  • Termín nástupu: 1.9.2022 alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

So zázemím v Novej Polhore hľadáme v oblasti dopravy skúseného obchodníka na pozíciu Business Development Manager, ktorý bude prínosom v oblasti nového obchodu a ponesie taktiež zodpovednosť za existujúce portfólio klientov spoločnosti.
Náplň práce:
• správa a manažment zákazníkov
• udržiavanie dobrých vzťahov v rámci portfólia klientov
• konzultácia a poradenstvo ohľadom poskytovaných služieb, prezentácia portfólia služieb firmy
• akvizičná činnosť - proaktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a možností na trhu
• identifikácia obchodných príležitostí a potrieb zákazníka
• vyjednávanie obchodných podmienok pre nadviazanie spolupráce
• vedenie obchodného rokovania za účelom získania zákazníka
• tvorba, príprava a zasielanie cenových ponúk
• reporting obchodných aktivít a výsledkov
• sledovať, vyhodnocovať a stanovovať vývojové trendy a nové obchodné príležitosti
• koordinácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

*práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
*možnosť profesionálneho rastu
*priestor pre sebarealizáciu a a vlastnú organizáciu práce
*notebook, mobil
*služobné auto na služobné aj súkromné účely
*možnosť čerpať rekreačný príspevok po splnení podmienok

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis a motivačný list na uvedený e-mail. V prípade doplňujúcich informácií kontaktujte 0917917415.
Ďakujeme za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, logistika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

*prax na podobnej pozícií minimálne 3 roky najlepšie v oblasti dopravy
*komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
*dobré prezentačné a vyjednávacie schopnosti
*organizačné schopnosti
*proaktívny prístup
*schopnosť pracovať v tíme
*flexibilita, cestovanie
*samostatnosť, dôslednosť
*výborná znalosť trhu v oblasti dopravy a logistiky

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt