Pridať inzerát

Technik pre Gate - letná brigáda (Beckov)

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Beckov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,7 EUR/hod.
  • Termín nástupu: júl - september 2022
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na obdobie letných mesiacov hľadáme na výpomoc pre stredisko Beckov na Dohodu
TECHNIKA VOZOVÉHO PARKU.
Požadujeme základné technické zručnosti, znalosť práce s PC na základnej úrovni.

Hlavná činnosť:
• Kontroluje a sleduje technický stav návesov, ktoré vchádzajú a vychádzajú do/z areálu spoločnosti.
• Zodpovedá za technický stav návesov, v prípade potreby hlási poškodenia nadriadenému v C.S.CARGO Slovakia, a.s. alebo správcovi vozového parku spoločnosti.
• Zabezpečuje servis na návesy po dohovore s technikom spoločnosti.
• Priamo komunikuje a spolupracuje so správcom vozového parku spoločnosti a s technikom C.S.CARGO Slovakia, a.s.
• Podáva informácie o poruchách návesov, navrhuje riešenia na odstránenie porúch.
• Nesie zodpovednosť za plné dotankovanie návesov.
• Vedie si evidenciu náhradných dielov, ktoré má k dispozícií.

Práca na dohodu, na smeny.

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis na uvedený e-mail [email protected] príp. adresu, alebo zavolajte kontaktnej osobe, tel. č.+ 421 917 917 415

ĎAKUJEME za zaslanie Vášho životopisu, vzhľadom na počet uchádzačov BUDEME KONTAKTOVAŤ LEN VYBRATÝCH UCHÁDZAČOV.

Zaslaním životopisu, uchádzač súhlasí s tým, aby spoločnosť C.S.CARGO Slovakia a.s. spracovala osobné údaje uvedené v týchto dokumentoch. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

NEVYHNUTNÉ PODMIENKY na pozíciu technika:
- základné technické zručnosti
- základné znalosti práce s PC
- vodičské oprávnenie C+E výhodou, ale nie je podmienkou
Ďalšie podmienky:
- fyzická zdatnosť
- presnosť, pracovitosť
- flexibilita

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt