Pridať inzerát

Montér Vzduchotechniky

C.CH.VZDUCHOTECHNIKA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysucké Nové Mesto, Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž - demontáž a údržba zariadenia vzduchotechniky, klampiarske práce, obsluha motorových vozíkov, obsluha vysokozdvižných plošín. Môže sa jednať aj o prácu vo výškach(lešenie, strecha, vysokozdvižná plošina)
Práca podľa výkresovej dokumentácie.

nad rámec základu a prémií sú: víkendy, osobné ohodnotenie, nadštandardné príplatky za nadčasy.
Možnosť prejsť kurzom výškových prác v réžii firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske výhodou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ideálny kandidát je:
- manuálne zručný, prácu vykonáva precízne,
- samostatný a zodpovedný

Firma C.CH. VZDUCHOTECHNIKA, s.r.o. pôsobí na slovenskom i českom trhu od deväťdesiatych rokov. Od svojho vzniku úspešne rozvíja činnosť v oblasti vzduchotechniky – montáže, demontáže, dodávok moderných vzduchotechnických zariadení pre priemyselné a individuálne použitie a v oblasti záručného i pozáručného servisu, merania a regulácie.

Pri budovaní sa postupne vytvoril realizačný tím, ktorý i formou outsourcingu poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby, ako sú projekcia, príprava a realizácia zákaziek a servis.

Sídlo firmy a výkonu práce:
C.CH. Vzduchotechnika, s.r.o.
Nádražná 33/M
909 01 Skalica

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

C.Ch.Vzduchotechnika, s.r.o.
90901 Skalica