Pridať inzerát

Upratovačka

Bytový podnik mesta Košice, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 332,26 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci upratovania kancelárskych a spoločných priestorov:
- utieranie prachu,
- vynesenie smetných košov,
- umývanie a dezinfekcia nekrytých podláh,
- umývanie a dezinfekcia umývadiel a kuchynských liniek,
- čistenie a upratovanie výťahových kabín
- vysávanie podlahových kobercových krytín
V rámci upratovania sociálnych priestorov:
- umývanie podláh a dezinfekcia,
- čistenie umývadiel a dezinfekcia,
- čistenie WC mís a pisoárov a dezinfekcia,
- doplňovanie toaletných potrieb
Ostatné činnosti:
- čistenie a dezinfekcia schodiskových madiel,
- umývanie zrkadiel
- ostatné činnosti bežné pre pozíciu Upratovačka
Upratovanie exteriérov budov – zametanie okolia, zbieranie odpadkov, vysypávanie smetných košov

• príspevok do DDP
• príspevok na športové aktivity
• príspevok na kultúrne akcie
• príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• platená dovolenka nad rámec zákona
• príspevok pri životných jubileách

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, tak nás prosím kontaktujte. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu. e-mail: adela.liptakova@bpmk.sk
poštou na adresu: Bytový podnik mesta Košice, s.r.o.
Južné nábrežie 13
042 19 Košice

Telefón: 055/7871 346, 055/7871 301

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy

• flexibilita
• spoľahlivosť,
• dochvíľnosť
• chuť pracovať

Bytový podnik mesta Košice, s.r.o. je v súčasnosti správcom 166 nebytových priestorov, 1920 obecných bytov, 120 spoločných priestorov, 29 administratívnych budov, 1 športová hala, 6287 vlastníckych bytov všetko v celkovej výmere podlahových plôch 563 763,66 štvorcových metrov. Administratívne budovy obsahujú, obchodné priestory, ambulancie, sklady, kancelárie, zasadačky, spoločné priestory, ktoré sú na dlhodobý i krátkodobý p r e n á j o m. Ponúkané služby a práce sa opierajú o dlhoročné skúsenosti spoločnosti so správou, údržbou a obnovou bytového a domového fondu. Pracovníci našej spoločnosti na ponúkané služby a práce sú riadne zaškolení a v prípade, že to vyžaduje legislatíva na druh poskytovanej služby, alebo práce majú príslušnú odbornú spôsobilosť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti