Pridať inzerát

Senior účtovník / Senior účtovníčka

Bytové družstvo so sídlom v Trnave

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMzda po skončení skúšobnej doby 1.250,- EUR brutto
  • Termín nástupu: 1.7.2021 prípadne podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie účtovníctva spoločnosti a správa účtovnej agendy
- účtovanie účtovných prípadov, fakturácia a účtovanie OF, DF, dobropisy, ťarchopisy, cestovné príkazy, účtovanie pokladne, bankových výpisov, ...
- spracovanie štatistických výkazov
- bankové operácie
- účtovanie miezd
- účtovanie príjemok a výdajok zo skladu
- príprava a vypracovanie daňových priznaní (daň z príjmu PO, DPH, DzMV, Daň z nehnuteľnosti), mesačné uzávierky
- práca so saldom, kontrola knihy pohľadávok a záväzkov, pristúpenia k záväzkom, postúpenia pohľadávok, zápočty
- evidencia majetku
- reporty a ekonomické podklady, archivácia a súvisiaca administratívna činnosť
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a platnej legislatívy
- komunikácia s úradmi, daň. poradcami a pod.
- spolupráca s externými audítormi pri audite
- ďalšie súvisiace činnosti podľa zadania vedenia spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu

- Príspevok DDS
- Príspevok na rekondičný pobyt zamestnancov
- Koncoročné odmeny na základe hospodárskeho výsledku spoločnosti

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.6.2021 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Daňové a účtovné zákony - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- znalosť účtovného programu Anasoft - výhodou
- analytické a logické myslenie
- precíznosť, dôraz na detail
- zodpovednosť, pozitívny prístup k práci

Správa bytových domov a nebytových priestorov

Adresa spoločnosti

Ludvika van Beethovena 26
917 08 Trnava

Kontakt