Pridať inzerát

Archivár

Bytové družstvo Petržalka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Budatínska 1, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 825 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie
  • Termín nástupu: 1.5.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie, ukladanie a starostlivosť o písomnosti v registratúrnom stredisku a
archíve,
- triedenie a evidovanie písomností podľa Registratúrneho poriadku a plánu BD
Petržalka,
- vedenie Registratúrneho denníka,
- vyraďovanie neaktuálnych záznamov v zmysle platných legislatívnych požiadaviek,
- zodpovednosť za dokumentáciu v Registratúrnom stredisku v zmysle platnej
legislatívy a interných predpisov zamestnávateľa – dodržiava platné predpisy o
ochrane osobných údajov,
- zapožičiavanie uložených písomností a dokumentácie,
- ukladá a archivuje písomnosti v zmysle Registratúrneho plánu,

• zázemie stabilného zamestnávateľa
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce + 1 deň pre seba
• ročná odmena
• sociálna výpomoc
• odmena za vernosť u zamestnávateľa, pri pracovných a životných jubileách
• pravidelné odmeny
• možnosť štúdia a školenia pre potreby osobného rozvoja
• nárok na stravné lístky aj počas dovolenky a pracovného voľna s náhradou mzdy
• nárok zamestnanca- rodiča školopovinných detí na pracovné voľno bez náhrady mzdy v období školských prázdnin
• v piatok koniec pracovného času o 12.00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

knihovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Bytové družstvo Petržalka je najväčším správcom bytov a nebytových priestorov na Slovensku. Družstvo vzniklo v roku 1963 a od toho času zabezpečuje správu a prevádzku vo viac ako 280 objektoch, čo predstavuje viac ako 19 000 bytov, 224 nebytových priestorov a 350 garáží.

Adresa spoločnosti

Budatínska 1
851 05 Bratislava