Pridať inzerát

Účtovník

byheart, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Spišská Sobota, Poprad-Spišská Sobota
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností uchádzača, základná + pohyblivá zložka mzdy
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: Poprad

- vedenie podvojného a jednoduchého účtovníctva malým a stredným spoločnostiam
- spracovanie miezd
- príprava podkladov, spracovanie, kontrola a vyhotovenie DPH, KV, DPPO
- komplexná starostlivosť o zverenú účtovnú agendu
- komunikácia s klientmi a finančnou správou
- interná administratíva

Pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní.
Účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.).
Posudzovanie správnosti uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska.
Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek.

- príjemné pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- pravidelné školenia a semináre

Hľadáme príjemnú, šikovnú osobu ženského ale i mužského pohlavia, ktorá ocení flexibilitu v pracovnom čase, príjemnú atmosféru, má rada/rád nové výzvy, rada pracuje aj v tíme a preferuje riešenie problémov, nie ich vytváranie :)
Tvojou prácou bude starostlivosť o pridelené firmy, zákazníkov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov vhodných na túto pozíciu, ktoré spĺňajú všetky osobnostné predpoklady.
Svoje životopisy posielajte prosím na mailovú adresu: byheart@byheart.sk
Všetky potrebné informácie sú uvedené v inzeráte.

K CV prosím pripojte nasledujúci text:
"Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti byheart, s.r.o.. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 3 mesiacov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. "

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- nutná prax
- znalosť práce v programe Omega, Olymp alebo rýchla snaha naučiť sa pracovať v tomto programe
- znalosť podvojného, jednoduchého účtovníctva
- znalosť mzdovej problematiky, spracovania miezd
- nutné vzdelanie v oblasti ekonomiky
- komplexný záber účtovníctva
- zodpovednosť, samostatnosť
- precíznosť a presnosť pri plnení úloh

Spoločnosť zaoberajúca sa, okrem iného aj poskytovaním komplexných ekonomických služieb.

Adresa spoločnosti

Allendeho 2723/76
059 51 Poprad-Matejovce