Pridať inzerát

Senior špeditér/ka

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka. Výška konečnej odmeny bude závislá od skúseností a výsledkov kandidáta/ky.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pracovná pozícia ponúka veľký priestor pre proaktívných a kreatívnych kandidátov. Prinesie Vám možnosť sebarealizácie a naplnenia svojich ambícii. Hľadáme kandidátov, ktorí sa neboja výziev, radi pracujú tvrdo a zodpovedne a samozrejme za to budú patrične ohodnotení.

Náš klient ponúka príležitosť na kariérny rast a priestor na budovanie transportného biznisu.

Vôľa hľadať nové obchodné príležitosti nie je podmienkou, ale určite bude výhodou. Ideálna je špecializácia v konkrétnej oblasti (Frigo, plachty, FTL, LTL,...) alebo skúsenosť s konkrétnym geografickým trhom.

. organizovanie prepráv nákladnou automobilovou dopravou
. budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi
. hľadanie nových obchodných príležitostí
. zabezpečenie plynulosti prepravných procesov a aktívne riešenie vzniknutých problémov
. aktívna spolupráca v rámci celého tímu

. kandidát, ktorý nás presvedčí dostane veľkú dôveru
. príležitosť na osobný aj kariérny rozvoj
. mimoriadne motivujúce platové ohodnotenie závislé od skúseností a dosahovaných úspechov
. hradenie zodpovednosti
. príspevky na vzdelávanie
. možnosť home-office

Vopred ďakujeme za Vašu reakciu na danú pracovnú ponuku. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorých profil bude najlepšie korešpondovať so všetkými požiadavkami nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Stabilná slovenská dopravná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

4

. min. 4 roky skúsenosti v špedícii
. proaktívny prístup k práci a riešeniu problémov
. pozitívne naladenie a priateľská povaha
. zodpovednosť, dôslednosť a tímový duch
. vôľa napredovať
. aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka (B2)

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Jakubovo námestie 13
811 09 Bratislava