Pridať inzerát

Asistentka predaja OUTLET BUSHMAN Bratislava

BUSHMAN TRADE s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 700 EUR/mesiac(vrátane variabilnej zložky, záleží od schopností kandidáta)
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hľadáme šikovnú asistentku predaja na skrátený úväzok 25 - 30h/týždeň, s možnosťou prejsť na TPP po skúšobnej dobre.
• Aktívny zákaznícky servis - hľadáme pozitívne naladenú a usmievavú.
• Budovanie vzťahov so zákazníkmi - prístup robí strašne veľa a Vy budete tvárou našej spoločnosti v očiach zákazníkov.
• Starostlivosť o tovar- príjem, kontrola, precenenie, prezentácia tovaru.
• Teamový hráč - práca v tíme si vyžaduje flexibilitu a zároveň ťah na bránu.
• Orientácia na výsledok - ako každá spoločnosť chceme rásť a preto aktívne sledujeme ukazovatele produktivity, ako aj plnenie stanovených plánov tržieb.
• U nás si zamestnanci kreujú výplatu sami - ako sa darí predajni, darí sa našim zamestnancom.
• Práca prevažne cez týždeň + minimálne dve soboty v mesiaci do 15:00. Rozpis sa stanovuje na mesačnej báze, vopred.
• Uchádzač odpracuje 3-4 dni v týždni.

• Módna pracovná uniforma.
• Zamestnanecké zľavy na naše produkty.
• Motivačné ohodnocovanie.
• Súťaže na mesačnej báze.

Vybrané kandidátky budeme kontaktovať telefonicky za účelom dohodnutia osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý
Internet - pokročilý
E-mail - pokročilý

Aktuálny životopis s fotografiou pošlite na dole uvedený kontakt.

BUSHMAN má na Slovensku viac ako 19 ročnú históriu a patrí medzi top značky outdoorového oblečenia navrhovaného pre mužov a ženy, ktorí milujú slobodu a cestovanie, objavovanie a dobrodružstvo.

Adresa spoločnosti

Bushman Trade, s.r.o.
Stará Vajnorská 11
83104 Bratislava