Pridať inzerát

Donáškar / rozvozca jedál

BURINA s.r.o.

  • Miesto práce: Palúčanská 118/35, Liptovský Mikuláš-Palúdzka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 350 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 15.07.2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz jedál v pracovné dni. Práca so zákazníkom, hotovosťou a terminálom.
Vozí sa v čase obeda od 11 do 13tej.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastro

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vlastné auto výhodou

Prevádzkujeme rodinný penzión v Liptovskom Mikuláši, časť Palúdzka. V rekonštruovaných a novovybudovaných priestoroch nájdete dizajnovú rezidenciu ako stvorenú na oddych pre rodiny s deťmi a zároveň každého, kto sa zaujíma o zdravý životný štýl.
Vegánsky orientovaná reštaurácia s otvorenou kuchyňou je k dispozícii pre hostí aj pre verejnosť.
Ubytovanie ponúkame v štýlových izbách a apartmánoch.
Čerešničkou je jeden z najpútavejších wellnes na Liptove.

Adresa spoločnosti

Palúčanská 118/35
031 01 Liptovský Mikuláš