Pridať inzerát

Konštruktér

BURGMAIER Precision Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Technická ulica, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac+ mesačná variabilná zložka V závislosti od skúseností uchádzača môže byť ponúknutá vyššia základná mzda.
  • Termín nástupu: dohodou / ideálne ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Návrh a implementácia nových procesov do výroby (nové projekty)
- Optimalizácia a zlepšovanie výrobných procesov (sériová výroba)
- Vykonávanie dohľadu nad dodržiavaním technologických postupov
- Tvorba a úprava technickej dokumentácie, technologických postupov
- Vykonávanie odborných skúšok a optimalizácia používaného náradia, prístrojov a zariadení
- Tvorba konštrukčnej dokumentácie - návrh materiálu, výkresy, postupy
- Tvorba výkresovej dokumentácie a návrhov pre potreby spoločnosti a zákazníkov
- Evidencia a dohľad nad zmenovými konaniami
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami pri riešení úloh

Naša rozvíjajúca sa spoločnosť ponúka stabilné pracovné miesta v modernom a bezpečnom prostredí.

O zamestnancov sa staráme od prvého dňa v rámci individuálne zostaveného adaptačného plánu, podľa ktorého je nový člen nášho tímu zaškolený nadriadeným, resp. služobne starším kolegom.

Súčasťou nášho odmeňovania sú:
- mesačné prémie (vyplácané už počas skúšobnej doby),
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, ...

Benefity v rámci nášho sociálneho programu:
- teambuildingy,
- finančná pozornosť pri jubileách príslušnosti k podniku, životných jubileách, ťažkých životných situáciách zamestnanca a jeho najbližších,
- príležitostné firemné darčeky (narodenie dieťaťa, mimoriadny výkon,...)
- a ďalšie, ....

Svoj životopis prosím zasielajte v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu:

[email protected]

Budeme radi, ak pripojíte aj referencie.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť. Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí najlepšie vyhovujú uvedeným požiadavkám na danú pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
E - PLAN - Základy
Autodesk Inventor - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na podobnej pozícii výhodou
- čítanie hydraulických, pneumatických, elektrických schém a ich návrh výhodou
- znalosť problematiky trieskového obrábania
- aktívna znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka /AJ, resp. NJ/ je veľkou výhodou,
- zmysel pre tímovú prácu,
- 100 % nasadenie, dôslednosť a presnosť,
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita a spoľahlivosť.

Firma Burgmaier sa zaoberá výrobou vysoko presných sústružených a frézovaných dielcov vo veľkých sériách na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Naša spoločnosť pôsobí na trhu viac ako 90 rokov.
Výrobné kapacity v našich jednotlivých prevádzkach v Nemecku, Francúzsku a na Slovensku udržiavame na najvyššej technickej úrovni a naše procesy neustále zlepšujeme.
Spokojnosť zákazníkov je našim najvyšším cieľom, dosahujeme ju prostredníctvom troch základných pilierov, ktoré tvoria našu podnikovú kultúru: kompetencia, precíznosť a spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daniela Grečmalová
Tel.: +421918613069
E-mail: poslať životopis