Pridať inzerát

Merací technik

BURGMAIER Precision Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Technická ulica, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.+ mesačná variabilná zložka a hodinové príplatky (nočný a víkendové) podľa aktuálne platnej legislatívy
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu nového kolegu na pozíciu "Merací Technik", ktorý v nepretržitej prevádzke:
- pristavuje prednastavené meradlá pre výrobu,
- preberanie uvoľňovania strojov na základe prvých dielov výroby po zoradení stroja,
- vykonáva merania potrebné pre výrobu a podpora výrobného personálu pri meracích úlohách,
- vykonáva 3D merania na zariadeniach Mitutoyo a Zeiss a s tým súvisiace činnosti,
- registruje výsledky meraní, analyzuje namerané hodnoty,
- spolupracuje pri tvorbe meracích programov pre nové projekty/produkty,
- zabezpečuje štatistické spracovanie nameraných dát,
- spolupracuje s inžiniermi kvality pri tvorbe kontrolných plánov,
- spolupracuje pri zabezpečovaní kalibrácie meracích a kontrolných zariadení,
- vykonáva MSA štúdie opakovateľnosti meraní,
- dohľad nad vyhodnocovaním SPC v systéme,
- školenie zamestnancov v zaobchádzaní s meracou technikou,
- vykonáva ďalšie činnosti podľa svojich znalostí a podľa pokynov svojho nadriadeného.

Naša rozvíjajúca sa spoločnosť ponúka stabilné pracovné miesta v modernom a bezpečnom prostredí.

O zamestnancov sa staráme od prvého dňa v rámci adaptačného procesu v trvaní 1 - 3 mesiace, počas ktorých je nový člen tímu výroby zaškolovaný služobne starším kolegom.

Súčasťou nášho odmeňovania sú:
- mesačné prémie (vyplácané už počas skúšobnej doby)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, ...

Benefity v rámci nášho sociálneho programu:
- teambuildingy,
- finančná pozornosť pri jubileách príslušnosti k podniku, životných jubileách, ťažkých životných situáciách zamestnanca a jeho najbližších,
- príležitostné firemné darčeky (narodenie dieťaťa, mimoriadny výkon,...)
- a ďalšie

Ostatné výhody, ktoré poskytujeme našim zamestnancom:
- pracovné oblečenie + bezpečnostná obuv (od prvého dňa nástupu; servis na náklady spoločnosti),
- výdaj teplej stravy + stravné lístky,
- zabezpečená doprava do spoločnosti v rámci mesta

Kandidát na uvedenú pracovnú pozíciu má po absolvovaní pracovného pohovoru možnosť nahliadnuť do priestorov výrobnej haly a meracieho laboratória a oboznámiť sa s budúcim pracoviskom.

Svoje životopisy môžete zasielať na e-mailovú adresu: personalne-sk@burgmaier.com.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax na podobnej pozícii min. 2 roky,
- schopnosť samostatne a flexibilne pracovať,
- aktívne riešenie problémov,
- zodpovednosť, tímová spolupráca.

Firma Burgmaier sa zaoberá výrobou vysoko presných sústružených a frézovaných dielcov vo veľkých sériách na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Naša spoločnosť pôsobí na trhu viac ako 90 rokov.
Výrobné kapacity v našich jednotlivých prevádzkach v Nemecku, Francúzsku a na Slovensku udržiavame na najvyššej technickej úrovni a naše procesy neustále zlepšujeme.
Spokojnosť zákazníkov je našim najvyšším cieľom, dosahujeme ju prostredníctvom troch základných pilierov, ktoré tvoria našu podnikovú kultúru: kompetencia, precíznosť a spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov