Ranné upratovanie v Burger King Laurinská - práca na čiastočný úväzok aj dohodu so mzdou 4,20€/hod.

Burger King

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Laurinská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,2 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Umývanie riadu
- Upratovanie zákazníckych priestorov vrátane toaliet
- Upratovanie zázemia reštaurácie

- Stabilná práca – neprepúšťali sme zamestnancov kvôli koronakríze
- Mzda na účte do 10. Dňa v mesiaci
- Príjemný kolektív a priateľské pracovné prostredie
- 25% zľava na jedlo v reštauráciách Burger King, Pizzu Hut a kaviarňach Starbucks
- Motivačné akcie
- Bonus za odporučenie nových kolegov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

AmRest Holdings SE je najväčším nezávislým prevádzkovateľom reštaurácií v strednej a východnej Európe s rastúcou medzinárodnou prítomnosťou. Od roku 1993 sme na základe pevnej frenčízy a spolupráce spoločných podnikov, vybudovali portfólio dobre zapamätateľných a silných značiek ako sú KFC, Pizza Hut, Burger King a Starbucks. AmRest taktiež vlastní značky La Tagliatella, Blue Frog, Kabb, Sushi Shop a Bacoa, které prevádzkují reštaurácie v krajinách východné Európy a Ázie. Dnes AmRest prevádzkuje viac ako 2300 reštaurácií typu Quick Service a Casual Dining v 26 krajinách sveta.

Adresa spoločnosti

AmRest SK s.r.o.
Pajštúnska 3
851 02 Bratislava - mestská časť Petržalka