Junior vedúci smeny od 6,5 € / hod. v Burger King Bratislava.

Burger King

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5€/h + 1€/h príspevok na údržbu ošatenie (v čistom) + prepitné až 0,2€/h + príplatky za sviatky a víkend
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše novootvárané reštaurácie hľadáme nadšených kolegov na pozíciu Junior vedúci smeny.

Pozícia je vhodná jak pre brigádu pri škole tak aj pre trvalý pracovný pomer. Chceš naštartovať kariéru a naučiť sa viesť tím ľudí? Hľadáme práve Teba, prax nie je nevyhnutná, všetko Ťa radi naučíme!

Už po roku môžeš viesť vlastnú reštauráciu. Neváhaj nám poslať svoj životopis!

Tvojou náplňou práce bude:
- Obsluha hostí na pokladni
- Príprava hamburgerov
- Upratovanie reštaurácie
- Vedenie zverenej smeny
- Organizácia práce pracovníkov počas smeny

Benefity, ktoré ponúkame:
- Flexibilný pracovný čas – smeny podľa Vašich požiadaviek
- Možnosť rýchleho kariérneho rastu v medzinárodnej, neustále rastúcej spoločnosti – už pri škole môžeš stúpať na vyššie manažérske pozície!
- Kurzy na ďalšie pozície sú hradené zamestnávateľom (interné a externé školenie)

- Mzda na účte vždy do 10. dňa v mesiaci
- Zľava na jedlo vo výške 50 % počas smeny
- Zamestnanecká karta so zľavou 25% v našich ďalších značkách Starbucks a Pizza Hut
- Bonus za odporučenie nových kolegov
- Finančné poukážky pri pracovnýchjubileách
- Pri okrúhlych pracovných jubileách 4 dni voľna naviac
- Každý rok darček k narodeninám
- Každé 3 mesiace motivačné akcie (bowling, lasergame, kino, motokáry)
- Súťaž o zamestnanca mesiaca – víťaz dostane finančnú odmenu
- Denné a mesačné súťaže pri pokladni a kuchyni o ďalšie odmeny a ceny
- Káva, čaj, voda a ovocie každý deň počas smeny zdarma
- Prijemný kolektív a priateľské pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Český jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

AmRest Holdings SE je najväčším nezávislým prevádzkovateľom reštaurácií v strednej a východnej Európe s rastúcou medzinárodnou prítomnosťou. Od roku 1993 sme na základe pevnej frenčízy a spolupráce spoločných podnikov, vybudovali portfólio dobre zapamätateľných a silných značiek ako sú KFC, Pizza Hut, Burger King a Starbucks. AmRest taktiež vlastní značku La Tagliatella. V roku 2013 AmRest získal dve unikátne značky v Číne – Blue Frog a Kabb. O dva roky neskôr, v roku 2015, ohlásil AmRest akvizíciu 19-tich kaviarní Starbucks v Bulharsku a Rumunsku.
Dnes AmRest prevádzkuje viac ako 1900 reštaurácií typu Quick Service a Causual Dining. Skrz našu kultúru doručí výborné jedlo a výnimočné služby za prijateľné ceny každý deň takmer 18 tisíc zamestnancov v 13 krajinách sveta.

Adresa spoločnosti

AmRest SK s.r.o.
Pajštúnska 3
851 02 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Radoslav Muczka
Tel.: +421948874313
E-mail: poslať životopis