Pridať inzerát

Stavbyvedoucí

build&build s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 50 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁME STAVBYVEDOUCÍHO, PRAHA A OKOLÍ, 50 až 80 tis. Kč

Náš tým profesionálů, který zajišťuje developerskou, architektonickou a stavitelskou činnost, hledá pečlivého a spolehlivého člověka na pozici stavbyvedoucí na projekty v Praze a okolí.
Pro naše klienty realizujeme objekty a stavby převážně dle vlastních projektů, je však nutné věnovat přípravě a kontrole průběhu stavby zvýšenou péči.

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v oboru pozemní stavby
- orientaci v související legislativě, technologických postupech a technických normách
- důraz na kontrolu kvality prováděných prací
- zájem o obor, chuť učit se novým věcem, flexibilitu
- základní znalost práce na PC
- řídící a organizační schopnosti
- zodpovědnost za svěřené úkoly
- řidičský průkaz skupiny B
- zkušenost s vedením staveb pasivních domů výhodou!

Nabízíme:
- stabilní zázemí expandující české společnosti s velkým počtem rozmanitých zadání
- zajímavá práce při vedení staveb různých typologií
- práce v Praze a Středních Čechách
- nástup na dobu neurčitou (ŽL, po prokázaní profesionality HPP)
- služební vozidlo k soukromým účelům
- pohodový kolektiv
- Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
- odborné kurzy, školení, konference pro udržení přehledu v oboru
- měsíční plat, jehož výše je dána zkušenostmi a výkoností uchazeče + odměny z projektů + mimořádné odměny za výkon.
- kancelář v centru Prahy (Anděl)
- Bonusy/prémie, volno dle potřeb
- Pokud je třeba, zajišťuje společnost ubytování v lokalitě projektu

Nástup ihned, popř. dle dohody.
Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze odpovědní formulář, e-mailem, nebo poštou.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.7.2021 (zbývá ještě 1 den)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

pozemní stavby

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Jsme tým profesionálů, který zajišťuje developerskou, architektonickou a stavitelskou činnost, hledá pečlivého a spolehlivého člověka na pozici na pozici projektant v Praze.

Adresa společnosti

Chudenická 1059/30
102 00 Praha 10 - Hostivař
Česká republika