Pridať inzerát

Asistentka riaditeľa

BUDOKOP s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovnej pozície
• bežná organizácia prevádzky kancelárie spoločnosti (reporty, prezentácie, obchodná korešpondencia, príprava a získavanie podkladov a pod.)
• administratívna podpora pre oddelenie prípravy cenových ponúk a výrobné oddelenie
• spolupráca a komunikácia s materskou spoločnosťou v Poľsku
• príprava dokumentov, informácií a komunikácia s ekonomickým oddelením materskej spoločnosti v Poľsku
• spracovávanie došlej a odoslanej pošty, prijímanie a posielanie zásielok
• organizovanie složobných ciest, obchodných stretnutí, školení, starostlivosť o hostí
• spracovanie, evidencia a vyúčtovanie služobných ciest
• zásobovanie kancelárie, riadenie a zabezpečenie obehu dokumentov, skenovanie a kopírovanie dokumentov a iné kancelárske práce

Ponúkame:
• pracovná zmluva na TPP alebo dohodou
• stabilita zameraná na dlhotrvajúcej spolupráci
• priateľská atmosféra – máme rôzny vek a vieme, že veľa závisí od nášho postoja a ochoty spolupracovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
• skúsenosti s kancelárskymi prácami
• znalosť poľského jazyka výhodou
• dobrá organizácia vlastnej práce
• základy účtovníctva, vystavovanie faktúr
• ovládanie balíka MS Office na výsokej úrovni
• samostatnosť

Progresívne sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti špeciálneho zakladania stavieb.

Adresa spoločnosti

Štúrova 27
04001 Košice