Pridať inzerát

Vodič C + E

Budmat Bogdan Więcek

  • Miesto práce: Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča skupín C + E s kvalifikáciou HDS. Od kandidáta očakávame disciplínu, odhodlanie k realizácii prepravy, najmä schopnosť zabezpečiť náklad, starostlivosť o čistotu vozidla, dochvíľnosť, znalosti zásad bezpečnej a ekonomickej jazdy, schopnosť pracovať v tíme.

Pracovať v stabilnej a renomovanej spoločnosti,

• Pracovný pomer na základe pracovnej zmluvy,

• Atraktívny plat, rozsiahle bonusové systémy,

• víkendy doma,

• školenie o platných predpisoch,

• Pracovať v súlade s predpismi (súlad s normami o pracovnej dobe),

• profesionálna starostlivosť dispečera,

• Oblečenie, obuv, osobné ochranné pracovné prostriedky.

BUDMAT Transport Sp. z o.o. je prepravná spoločnosť patriaca do skupiny BUDMAT, popredného producenta strešných materiálov a ocele v krajine. Disponujeme modernou flotilou 170 vozidiel (nákladné súpravy - plachtové prívesy a nákladné vozidlá). Vykonávame predovšetkým vnútroštátnu prepravu, ale aj medzinárodnú (Česká republika, Slovensko, Nemecko, Belgicko, Holandsko).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

5 rokov
5

zodpovedný prístup k práci
dochvíľnosť
kvalifikačná karta vodiča

Sme popredným výrobcom strešných krytín s viac ako 25 ročnými skúsenosťami

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Budmat
Otolinska 25
09-407 Plock
Poľsko