Pridať inzerát

Vedúci/-a skladu a expedície

BUDIŠ a. s.

  • Miesto práce: Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac+ možnosť získania 20% výkonnostného bonusu po skúšobnej dobe
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do jedného z našich skladov hľadáme Vedúceho/-u skladu a expedície, ktorý je ochotný ukázať svoje skúsenosti a správne zapadnúť do priateľského tímu.

Aká bude pracovná náplň?
* vedenie tímu pracovníkov skladu a vodičov expedície,
* organizovanie práce pracovníkov skladu a e-shopu,
* zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a PO,
* vedenie evidencie dochádzky,
* práca na počítači v informačnom systéme spoločnosti,
* príjem a kontrola zákazníckych objednávok,
* spracovanie dodacích listov, faktúr,
* práca s ERP, hotovosťou a pokladňou,
* príprava dokladov k rozvozu,
* kontrola a spracovanie vrátených dokladov od zákazníka,
* objednávanie tovaru na sklad,
* kontrola šarží tovaru,
* riešenie reklamácií
* odbytové práce (napr. inventúry, archivácia a pod.)
* práca v jednozmennej prevádzke

Ako znie naša ponuka?
* zaujímavé finančné ohodnotenie zodpovedajúce pracovnej náplni,
* nenecháme ťa v zaučení samého - podpora tímu je istotou,
* mesačný príjem načas je samozrejmosťou,
* možnosť získania mimoriadnych odmien,
* dlhodobá spolupráca v stabilnej spoločnosti,
* príjemný kolektív,
* služobné vozidlo aj na súkromné účely
* a iné zaujímavé benefity :)

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude o Vás spracúvať Vaše osobné údaje na účel: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

V prípade veľkého počtu prijatých životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Podmienky úspechu?
* 3 roky praxe na danej pozícii,
* nutný platný preukaz na VZV,
* podmienkou aj vodičský preukaz skupiny B,
* výhodou je prax na vysokozdvižnom vozíku,
* zručnosti s prácou na PC,
* ochota pracovať s vysokým nasadením,
* vzťah k manuálnej práci a k technickým oborom,
* zodpovedný prístup k práci, flexibilita, komunikatívnosť, organizačné schopnosti.

BUDIŠ a. s. je moderná spoločnosť zastrešujúca popredné výrobné závody s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby a predaja širokej škály nealkoholických nápojov na slovenskom trhu ako sú: • BUDIŠ • FATRA • GEMERKA • ZLATÁ STUDŇA • LOKÁLKA• PFANNER • SUNQUICK • AFRICOLA • GINGER MANIA.
Viac sa o nás dozviete na: https://www.budis.sk/sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov