Pridať inzerát

Vodič - strojník - zámočník (..prípadne týždňovky)

BUČINA ZVOLEN, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lučenecká cesta 2266/6, Zvolen-Bučina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojných zariadení (primárne ťahač kontajnerov, kamión s prívesom, v sekundárne nakladač, drvič) v rámci prevádzky výroby tepla a elektriny. Možnosť týždňových výjazdov ako obsluha strojných zariadení + drviča drevnej hmoty. Údržbárske práce (zámočníctvo) počas plánovaných odstávok a porúch.

Odborné školenia, príplatky za mobilnú pohotovosť, možnosť nadčasov, výborný kolektív, stabilná a dlhodobá pracovná pozícia, kariérny rast (rotácia v rámci viacerých pracovných pozícií)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.8.2021 (ostáva ešte 44 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - základy
Zváranie - základy

Vodičský preukaz

A, B, C, E

Počet rokov praxe

5

- prax na nakladači (napríklad v kameňolomoch, drevospracujúcich prevádzkach) je podmienkou
- strojnícky preukaz
- prax na drvičoch drevnej hmoty, kontajnerovej súprave výhodou
- zámočnícke zručnosti sú veľmi dobrým predpokladom
- praktické myslenie, technická a informačná gramotnosť sú výhodou
- zodpovednosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť (podmienka)

Firma pôsobiaca v oblasti energetiky a obnoviteľných zdrojov energie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lučenecká cesta 2266/6
960 96 Zvolen