Elektrikár - výroba tepla a elektriny ( 12 hod. zmenná prevádzka)

BUČINA ZVOLEN, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lučenecká cesta 2266/6, Zvolen-Bučina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 500 EUR/mesiacMotivačná zložka mzdy, kvartálne a výnimočné odmeny.
  • Termín nástupu: 01.08.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zariadení vyrábajúcich teplo a elektrinu na kotloch spaľujúcich drevnú biomasu a kondenzačnej parnej turbíne s regulovaným odberom, a taktiež pomocných zariadení ako nakladač, drvič, ťahač kontajnerov. Sledovanie a riešenie prevádzkových stavov, údržbárske a opravárske práce počas prevádzky a plánovaných odstávok. Príjem a váženie kamiónov, zaznamenávanie prevádzkových údajov do databáz.

Odborné školenia, príplatky za mobilnú pohotovosť, možnosť nadčasov, výborný kolektív, stabilná a dlhodobá pracovná pozícia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.8.2021 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Výhodami (nie podmienkami) sú nasledovné prepoklady a zručnosti:
platný kuričský preukaz III. triedy
- držiteľ osvedčenia v zmysle § 22 vyhl. MPSVaR č. 508/2009 Z.z.
- držiteľ vodičského oprávnenia skupín C,D,
- znalosť riadiacich systémov, merania a regulácie
- skúsenosťi s PLC Siemens Symatic S5, S7, ABB Advant Controller – výhodou
- oprávnenie na práce s VN, príp. VVN
- schopnosť samostatne analyzovať a riešiť problémy
- praktické myslenie
- technická a informačná gramotnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť (podmienka)

Firma pôsobiaca v oblasti energetiky a obnoviteľných zdrojov energie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lučenecká cesta 2266/6
960 96 Zvolen