Pridať inzerát

Stavbyvedoucí

Buca Group s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Okres České Budějovice
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 - 70 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební a developerská společnost Buca Group se sídlem v Litvínovicích, hledá vhodného kandidáta na pozici: Stavbyvedoucí
Náplň práce/popis pozice:

- zodpovědnost za řízení svěřené stavby v souladu s projektovou dokumentací

- práce na jedné z našich staveb přímo v terénu

- organizace a technická příprava staveb

- vedení a dodržování harmonogramu stavby a stavebního deníku

- spolupráce při výběru subdodavatelů

- zajištění realizace subdodavatelských vztahů na staveništi

- vedení vlastních pracovníků i pracovníků subdodavatelských firem

- dodržování technologických postupů a kontrola kvality prováděných prací

Požadujeme:

- autorizovaný technik; inženýr pozemních staveb

- zkušenosti v oblasti řízení, koordinace, kompletace staveb

- praxe v oboru min. 3 roky

- znalost práce na PC (uživatelská znalost MS office)

- ŘP sk. B

Nabízíme:

- služební byt

- firemní akce

- mobilní telefon

- stravenky

- služební auto

- zázemí silné a stabilní společnosti

- odpovědnou a zajímavou práci

- zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům

- nástup možný po dohodě

Místo výkonu práce:

České Budějovice a okolí 50 km

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Adresa společnosti

Litvínovice 57 57
České Budějovice