Pridať inzerát

Odborný pracovník na úseku civilnej ochrany - junior

BTS-PO, s.r.o.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacV závislosti od preukázanej praxe a vedomostí v oblasti CO bude s vybraným uchádzačom dohodnutá mzda individuálne. S uchádzačom, ktorý sa zároveň preukáže praxou a platnou odbornou spôsobilosťou v oblasti PO a BOZP bude dohodnutá mzda individuálne.
  • Termín nástupu: august 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- konzultačná a poradenská činnosť v oblasti CO a účasť na kontrolách CO
- vypracovanie a aktualizácia plánu ochrany obyvateľstva
- vypracovanie a aktualizácia plánu ochrany zamestnancov a osôb prevzatých do starostlivosti
- vzdelávacia činnosť na úseku civilnej ochrany obyvateľstva

- Home office – 1-2 dni v mesiaci (aj po ukončení mimoriadnej situácie)
- Možnosť kariérneho rastu, získavanie nových skúseností v obore
- Mladý, priateľský kolektív
- Káva, čaj na pracovisku
- Teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

Svoje CV vrátane fotografie posielajte na btspo@btspo.sk.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme platné doklady o odbornej spôsobilosti na úseku CO. Od uchádzača očakávame znalosť predpisov CO a ich uplatňovanie v praxi v rámci vypracovania dokumentácie a poradenstva, samostatnosť , príjemné vystupovanie a ochotu vzdelávať sa.

Poskytovanie bezpečnostnotechnických služieb, činnosť špecialistu a technika požiarnej ochrany, kurzy a školenia v oblasti BOZP a PO, civilná ochrana, služby ADR, revízie VTZ tlakových, zdvíhacích a elektrických, kontroly detských ihrísk, kontrola a čistenie komínov, deratizačné práce. Ďalšie informácie nájdete na www.btspo.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Rumanova 22
080 01 Prešov