Pridať inzerát

Manažér/ka štandardov a klientských zmien na novostavbách

BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacpo zaškolení a prvých výsledkoch sa z dynamického rastu platu budete tešiť
  • Termín nástupu: ihneď, prípadne dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte dravosť a chuť zvládnuť všetky tieto úlohy?
• koordinácia štandardných požiadaviek a kompletné riešenie prípadných zmien klientov na ukončenie a odovzdanie novostavieb v požadovanom čase a kvalite
• riadenie a koordinácia bezproblémového priebehu realizácie klientských požiadaviek v sebe zahŕňa:
- schopnosť čítať projektovú dokumentáciu a vkladať do nej požadované a zrealizované zmeny
- schopnosť komunikovať s klientom reálnosť uskutočnenia požiadaviek pre ukončenie novostavby
- schopnosť navrhnúť klientovi stavebne a architektonicky vhodné riešenia interiéru
- aktívna komunikácia s klientmi, montážnymi skupinami, dodávateľmi a prípadnými subdodávateľmi
- vytváranie časového harmonogramu prác pre realizáciu požiadaviek klienta
- schopnosť všímať si detaily a dbať na vysokú kvalitu dodávky
• zvládanie problémov/reklamácií súvisiacich s termínmi a kvalitou realizácie klientských požiadaviek,
• aby sa Vám problémy neopakovali, chceme, aby ste po dodaní zákazky následne zvládli opravné procesy až do bodu, že už nebudú neustále vznikať
• dobre vedená administratíva

• veľmi kreatívna a činorodá práca, pri ktorej nesedíte iba v kancelárii
• budete „profík“ pre spoločnosť, ktorá sa neustále rozširuje, expanduje a nasleduje nové trendy
• dostanete veľkú podporu od vedenia a kolegov
• za vašu oddanú prácu a nasadenie Vám bude od vedenia odmenou veľmi slobodný prístup k riadeniu Vášho pracovného času a priateľská atmosféra pomerne mladého kolektívu
stretávanie sa s klientmi a naberanie komunikačných a životných skúseností
• ak ste ochotný prekonať náročnejší štart, nevzdať to a pomôcť nám, máte možnosť ovplyvňovať svoj príjem do vysokých čísel
• na základe dobrých výsledkov istota budúcnosti v silnej a prosperujúcej firme
• ...a ako sa staráme o svojich zamestnancov okrem teambuildingov? Prídite a budete príjemne prekvapený/prekvapená
• možnosť užiť si raz ročne zážitkový pobyt v Hoteli Hubert vo Vysokých Tatrách
• na záver Vás možno poteší, že BTK sídli v Bratislave so skvelým parkovaním

Ak nám dáte dôveru, my Vám na pozícii Manažéra/manažérky štandardov a klientských zmien na novostavbách, môžeme sľúbiť veľkú výzvu. Je to práca pre dynamického a komunikatívneho človeka. Potrebujete zvládnuť plánovanie svojich úloh v rámci pracovného času a zladenie týchto úloh s klientmi. Pri tejto práci nie je nutný cudzí jazyk, ale vítaní je čiastočná interiérová tvorivosť, interiérový design, ochota poradiť a navrhnúť vhodné riešenia pre príjemný a šťastný život klienta v novo zakúpenej nehnuteľnosti. Ak ste človek ktorý dobre komunikuje a vie organizovať, budete ako ryba vo vode. Určite potrebujete stavebné myslenie a zmysel pre technické detaily, ktoré využijete pri komunikácii s klientmi. Ostáva už len otázka, či ste ochotný/ochotná sa veľa učiť, tvrdo na sebe pracovať a pomáhať tímu dosahovať dobré výsledky? Ak áno- príďte k nám!
Táto pozícia je nová, ale budete súčasťou dobre zabehnutého, pracovitého a stabilného tímu. Budeme Vám v začiatkoch veľmi pomáhať, aby ste naštartovali svoju prácu dobre. Sme výkonný tím a preto hľadáme doteraz úspešnú osobnosť, ktorá už v predchádzajúcej práci alebo počas školy dosiahla dobré a preukázateľné výsledky. Tak ako? Chcete sa stať kľúčovou súčasťou tímu, v ktorom sa nemusíte báť o budúcnosť?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne stavebný odbor

Ostatné znalosti

AutoCAD - Mierne pokročilý
Revit - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dobrá schopnosť pracovať, komunikovať, plánovať, organizovať a zvládať aj administratívnu časť práce
• mať pracovné návyky a byť nasmerovaný do dodávku dobrej služby
• schopnosť čeliť a následne aj vyriešiť prípadné problémové situácie
• veľkým prínosom je, ak máte stavebné základy a viete čítať projekty, no môžete sa to aj doučiť
• výhoda je bydlisko v Bratislave
• progresivita v používaní modernej technológie

Spoločnosť BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o. začala obchodovaním ( ďalej len BTK) v oblasti klimatizačných a chladiarenských zariadení a dnes je lídrom v stavebnom sektore. Prepojenie profesionálnych skúseností s veľkými komerčnými a priemyslenými systémami vykurovania/chladenia a klimatizácii sa stavby realizované BTK dostali na špičku v stavebnom sektore. Moderná technológia filigránových panelov, neobmedzená variabilita interiérového priestoru, výborná akustika bytových domov až po nízkonákladové moderné spôsoby vykurovania a klimatizácie sú pre koncového klienta spoločnosti BTK riešením, jeho nadštandardného bývania. Sme tím nadšencov moderného prístupu k bývaniu a sme hrdí, že môžeme vo firme BTK pracovať.

Ukážku našich projektov si môžete pozrieť na našej stránke: www.btk.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubomír Novák
E-mail: poslať životopis