Pridať inzerát

Samostatný účtovník

BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.

  • Miesto práce: BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o., Hradská, Vrakuňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacdohodou
  • Termín nástupu: Jún/Júl
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu šikovného účtovníka/účtovníčku pre účtovanie vybraných spriaznených právnických osôb skupiny, podnikajúcim predovšetkým v developerskom, ubytovacom a stravovacom sektore.
Náplň práce :
- vedenie podvojného účtovníctva, zodpovednosť za jej správnosť a dodržanie termínov;
- vypracovanie daňových priznaní DPH, prípadne predpríprava pre ďalšiu supervíziu;
- spracúvanie účtovných závierok, daňových priznaní, daní z nehnuteľností a motorových vozidiel;
- spracúvanie účtovných dokladov (DPH, banka, faktúry, pokladňa, banka, zásoby a sklady, majetok)
- pravidelná kontrola hlavnej knihy a súvahy pred a po DPH;
- pravidelný monitoring salda a daňovej legislatívy so supervíziou.

Sme zdravo rastúcou spoločnosťou s pochopením pre prípadné individuálne požiadavky a potreby nášho tímu. Urobíme všetko preto, aby ste svoju prácu pre nás mali radi.

Sme spoločnosť podnikajúca v stavebnom sektore s širším portfóliom aktivít. Napriek silnému rastu spoločnosti i početnejšiemu tímu, sme spoločnosťou s mimoriadne nízkou fluktuáciou tímu, výbornými vzťahmi a komunikáciou. U nás ste vo firme, ktorá nie je riadená manažérmi ale priamo majiteľom a ľuďmi budujúcimi spoločnosť od jej prvopočiatkov. Sme firmou, v ktorej problematike tímových jednotlivcov rozumieme. Firmou, v ktorej prípadné individuálne pracovné prekážky nachádzajú oporu v tímovom riešení.

Ak Vás naša ponuka zaujala, netrápte sa príliš s formou Vášho CV, fotografiami a ani s motivačnými listami. Pošlite nám Váš záujem o stretnutie či video-pohovor spolu so stručným profesným CV na email moravcik@btk.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické , obchodné, účtovníctvo, financie

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - základy

Počet rokov praxe

3 roky

- zodpovednosť a napriek tímovej práci samostatnosť pri pridelených úlohách;
- preferujeme uchádzačov s 3 a viac ročnou praxou so samostatným účtovaním, a uchádzačov so vzdelaním v obore (ekonomické, obchodné, účtovníctvo, financie);
- znalosť účtovania v systéme POHODA vítaná, znalosť platnej daňovej a účtovnej legislatívy potrebná.

Spoločnosť BTK – bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o. bola založená v apríli roku 2000 ako obchodná firma s orientáciou na klimatizačné zariadenia, postupne však viedlo smerovanie spoločnosti do komerčnej a priemyselnej sféry, a po spojení so stavebnou firmou HERTIC BAUTIC s.r.o., sa rozšírilo jej pôsobenie aj na komplexnú stavebnú činnosť.

Spoločnosť sa zaoberá realizáciou moderných nízkoenergetických stavieb najvyššej kvality, pričom využíva kombináciu moderných vykurovacích a klimatizačných sústav s tepelnými čerpadlami. Moderná výstavba spočíva v systéme polo-prefabrikovanej hrubej stavby z filigránových panelov a v aplikovaní alternatívnych zdrojov energie tepelnými čerpadlami. Výhodou takýchto stavieb sú nízke investičné a prevádzkové náklady.

Na základe už realizovaných stavieb ponúka spoločnosť moderné nenáročné riešenia v oblasti alternatívneho kúrenia, chladenia, vzduchotechniky a v neposlednom rade aj kompletných nízkoenergetických stavieb vybavených tepelnými čerpadlami.

Ukážku našich projektov si môžete pozrieť na našej stránke: www.btk.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hradská 1/a
821 07 Bratislava