Pridať inzerát

Stavbyvedúca / stavbyvedúci

BTI s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacPlat podľa skúseností uchádzača 1000 - 1500 € brutto (každý uchádzač bude posudzovaný individuálne).
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie výstavby a realizácie prác na stavbe,
- Zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu výstavby,
- Koordinovanie a kontrola prác, dodávok a služieb,
- Kontrola kvality a množstva vykonaných prác v súlade s PD,
- Účasť na kontrolných dňoch,
- Zodpovednosť za vedenie stavebného denníka,
- Komunikácia s externými subjektami (investor, subdodávatelia),
- Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti,
- Orientácia v technických výkresoch,
- Kontrola dodaných materiálov,
- Kontrola dodržiavania BOZP,
- Uplatňovanie aktuálnych technických noriem,
- Odovzdanie diela.

- Služobný telefón,
- Služobný notebook
- Služobné vozidlo,
- Priateľský kolektív.

- Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku je potrebné zaslať na adresu spoločnosti alebo e-mailom na hossova@bticonstruct.sk
- Budú oslovení len vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní formou telefonického rozhovoru, resp. e-mailom

- Miesto výkonu práce je najmä žilinský kraj, prevažne západné Slovensko

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Cenkros (výhodou) - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- Oprávnenie na výkon činnosti stavbyvedúceho v odbore pozemné stavby (výhodou)
- Organizačné, komunikačné a riadiace schopnosti,
- Schopnosť viesť tím, prijímať rozhodnutia a zodpovednosť,
- Flexibilita, samostatnosť, lojalita, metodický a dôsledný prístup k práci,
- Vysoké pracovné nasadenie, stresová odolnosť.

Realizujeme stavby ako generálny dodávateľ po Strednom a Západnom Slovensku. Zároveň sa venujeme prestavbám a výstavbám bytových domov, rodinných domov, multifunkčných budov, oplášteniu budov.

Adresa spoločnosti

Bánovská cesta 2835/6
010 01 Žilina