Pridať inzerát

Stavbyvedúci - pozemné stavby

BTB GROUP s. r. o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiacvýška mzdy sa bude odvíjať od praxe a skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-organizovanie, riadenie a koordinácia stavebných prác,
- zabezpečenie plynulého postupu výstavby podľa schválenej
projektovej, rozpočtovej a výrobnej prípravy,
- koordinácia subdodávateľov, riadenie vlastných zamestnancov,
- zabezpečenie odstránenia kolaudačných vád a nedorobkov
v stanovenom termíne,
- zabezpečenie vedenia stavebného denníka,
- zabezpečenie uplatnenia aktuálnych technických noriem,
dodržiavania technologických postupov prác a kontroly kvality práce,
- zostavovanie mesačných a týždenných operatívnych plánov stavby,
nahlásenie potreby materiálu, mechanizácie a dopravy,
- zodpovednosť za ekonomické výsledky stavieb,
-dodržiavanie BOZP, OOPP, OŽP
- plnenie ostatných úloh podľa pokynov nadriadeného

motorové vozidlo, PC, mobilný telefón

PRAX 2 ROKY JE NUTNOSŤ , uchádzači s praxou na uvedenej pozícii menej ako 2 roky nebudú kontaktovaní.
Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
CENKROS - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

stavbyvedúci/stavebníctvo
2

-osvedčenie stavbyvedúceho pre pozemné stavby
-Komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, precíznosť, lojalita, tímový prístup k práci, stresu odolnosť,
-PRAX (min. 2 roky)v stavebníctve NUTNÁ

Cieľom spoločnosti je budovať pre našich zákazníkov stavebné diela zrealizované vo vysokom štandarde a realizovať stavby v požadovanom a dohodnutom termíne a plánovanom rozpočtovom náklade.

Spoločnosť zabezpečuje v rámci predmetu svojej činnosti predovšetkým:

● realizáciu stavebných prác všetkého druhu, hlavne v oblastiach pozemného, inžinierskeho a priemyselného staviteľstva
● kompletné rekonštrukcie obytných, administratívnych, obchodných a priemyselných objektov
● výstavba nových objektov (obytných, administratívnych, priemyselných)
● stavebnú, projektovú a inžiniersku prípravu stavieb, organizačné a obchodné zabezpečenie stavieb, ostatnú
činnosť, poradenské a konzultačné činnosti pre investorov.

BTB GROUP, s.r.o. realizuje stavby na celom území Slovenska, podľa požiadaviek objednávateľa dokáže rozvinúť aktivity aj v zahraničí.Profesijné zloženie spoločnosti umožňuje realizovať komplexnú dodávku stavieb „na kľúč“, svojim personálnym a výrobným potenciálom je neustále pripravená sledovať trend záujmu investorov a obchodných partnerov o ňou poskytované služby. Manažment spoločnosti s odbornými skúsenosťami vie zabezpečiť široké spektrum stavieb na našom aj zahraničnom trhu. Nemenej dôležitú časť zrealizovaných stavieb tvorí bytová, občianska výstavba a výstavba inžinierskych sietí.

Piliere spoločnosti
● dobré majetkové, finančné a technické zabezpečenie
● skúsený manažment
● kvalitný, profesijne zdatný tím pracovníkov
● použitie moderných technológií a postupov

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BTB GROUP s.r.o.
Suché Mýto 1
811 03 Bratislava