Pridať inzerát

Manažér kvality

BTA SR, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Budovateľská 34, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 EUR/mesiacmzda závisí od typu pracovného pomeru a od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: jún 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- testovanie tkanín
- sledovanie kvality tkanín v jednotlivých dodávkach
- určovanie mechanicko-fyzikálnych vlastností tkanín za pomoci analytických
techník aj laboratórnych zariadení
- vystavovanie technických listov
- administratívne práce

práca v zabehnutej zahraničnej spoločnosti

Vaše štrukturované životopisy v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom na doleuvedené kontaktnú adresu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

textilné materiály

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax s testovanín textílií je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

precíznosť, spoľahlivosť
schopnosť analyticky myslieť
samostatné uvažovanie

Veľkoobchod metrového textilu

Spoločnosť BTA SR, s.r.o. bola založená r. 2001 ako dcérska spoločnosť belgickej firmy BTA n.v. Kortrijk v krátkej dobe získala popredné miesto na textilnom trhu na Slovensku a v okolitých krajinách. Firma sa zaoberá dovozom a vývozom textilnej metráže. Našimi zákazníkmi sú veľkí textilní výrobcovia v Európe, ako aj malé a stredné podniky hlavne zo Slovenska, Českej republiky, Poľska, Rakúska, Francúzska a Belgicka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Budovateľská 34
08001 Prešov