Brigáda na oddelení Kontrolingu (Dlhodobá dohoda o brigádnickej praxi študenta)

BSH Drives and Pumps s.r.o., člen skupiny BOSCH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.Navýšenie podľa výkonu
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Asistencia v príprave podkladov pre kolegov na oddelení Kontrolingu
- Podpora pri príprave výkazov a prezentácií
- Práca aj v systéme SAP – základné úlohy
- Príprava podkladov v Exceli, naučíš sa nové funkcie, budeš expert
- Možnosť vidieť ako funguje globálne úspešná spoločnosť

- Skúsenosti v nadnárodnej spoločnosti, cenná prax, možnosť vyskúšať si danú oblasť
- Referencie (odporúčací list) - veľká výhoda pri pracovných pohovoroch po skončení štúdia
- Spolupráca so skúsenými špecialistami a manažérmi
- Príležitosť pre budúce uplatnenie v našej spoločnosti

15 hod. / týždenne, flexibilita po dohode, ideálne pre študenta 2. až 4. ročníka VŠ, možnosť dlhodobej praxe, podľa dohody aj počas prázdnin.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Chuť učiť sa niečo nové
- Znalosť AJ ideálne na mierne pokročilej úrovni
- Schopnosť vedieť si zorganizovať čas a priority

Spoločnosť BSH Drives and Pumps s.r.o., zastupujúca medzinárodnú spoločnosť BSH Hausgeräte GmbH., sa zaoberá vývojom a výrobou elektromotorov a ovládacej a riadiacej elektroniky pre bielu techniku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov