Pridať inzerát

Revízny technik elektrických zariadení

BSH Drives and Pumps s.r.o., člen skupiny BOSCH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 931,32 - 1 300 EUR/mesiac+ 24 % variabilná zložka a príplatky
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Realizácia prvej a následných OPaOS (Odborné prehliadky a odborné skúšky strojných zariadení / vyhradených technických zariadení elektrických) prehliadok s vyhotovením príslušnej písomnej správy
-Plánovanie a sledovanie termínov pre následné periodické OPaOS
-Archivácia revíznych správ a dokumentov
-Revízie a kontroly elektrického ručného náradia počas používania
-Revízie a kontroly elektrických spotrebičov počas ich používania
-Vytváranie a aktualizácia interných inštrukcií a predpisov na dodržanie odborných noriem a štandardov
-Súčinnosť a podpora odborných oddelení ako sú FEDM-ME- realizujúce internú výstavbu strojných zariadení a VTZ, SMv-FM- realizujúce správu budov a elektrických rozvodov v nich a pod.

-Práca pre poprednú spoločnosť v oblasti domácich spotrebičov
-Spolupráca s medzinárodnými vývojovými tímami
-Stabilné pracovné podmienky
-Používanie najmodernejších technológií
-Korporátny talent management
-Denná komunikácia v angličtine alebo nemčine
-Program školení a rozvoja (e-learning, jazykové kurzy, školenia o mäkkých a tvrdých -zručnostiach ...)
-Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, sťahovanie, atď.)
-Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom
-Flexibilný pracovný čas
-Home Office
-Príspevok na Doplnkové Dôchodkové Sporenie
-Odmeny pri životných jubileách
-Kafetéria benefitov – Elektronická karta
-Oddychové zóny
-Vianočné bonusy
-Odmena za odporučenie kandidáta
-Firemné aktivity (Vianočné posedenia, ples, Deň detí, športové hry atď.)

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vyhovujúcich kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, minimálne ÚSO

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Požadované Odborné vzdelanie a odborná prax pre daný stupeň odbornej spôsobilosti min. 4 roky

§ 24 Revízny technik vyhradeného technického zariadenia elektrického
V rozsahu:
- E2 – Technické zariadenie elektrické s napätím do 1000V vrátane bleskozvodu
- B – Objekt s nebezpečenstvom výbuchu

-Znalosť práce s MS Office balíkom
-Schopnosť tímovej práce.
-Komunikatívnosť, flexibilita.
-Analytické a kreatívne myslenie.
-Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť.
-Asertivita
-Agilnosť, ochota učiť sa
-AJ vítaný

Spoločnosť BSH Drives and Pumps s.r.o., zastupujúca medzinárodnú spoločnosť BSH Hausgeräte GmbH., sa zaoberá vývojom a výrobou elektromotorov a ovládacej a riadiacej elektroniky pre bielu techniku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov