Pridať inzerát

Projektový manažér / Oddelenie výrobného inžinierstva

BSH Drives and Pumps s.r.o., člen skupiny BOSCH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 200 EUR/mesiacpodľa profilu a skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manažovanie viacerých paralelných projektov v pôsobnosti výrobného inžinierstva - projekty sú často komplexnejšie s multidisciplinárnym prístupom, ako aj nadnárodné.
- Vedenie projektov vrátane odsúhlasenia rozsahu a cieľov projektov, priorít so zúčastnenými stranami.
- Návrh a implementácia projektových štruktúr, plánovanie a sledovanie zdrojov.
- Identifikácia rizík, zavedenie odporúčanej stratégie pre ich zmiernenie.
- Implementácia aktivít na zlepšenie procesov a neustály rozvoj aplikovaných metód.

-Práca pre poprednú spoločnosť v oblasti domácich spotrebičov.
-Spolupráca s medzinárodnými vývojovými tímami.
-Stabilné pracovné podmienky.
-Používanie najmodernejších technológií.
-Kreatívne pracovné prostredie podporujúce osobnú sebarealizáciu.
-Práca v dynamicky rastúcom kolektíve.
-Možnosť kariérneho rastu podľa schopností pracovníka.
-Korporátny talent management.
-Denná komunikácia v angličtine alebo nemčine.
-Program školení a rozvoja (e-learning, jazykové kurzy, školenia o mäkkých a tvrdých zručnostiach ...).
-Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, sťahovanie, atď.).
-Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom.
-Flexibilný pracovný čas.
-Home Office.
-Motivačný 13. plat.
-Príspevok na Doplnkové Dôchodkové Sporenie.
-Odmeny pri životných jubileách.
-Kafetéria benefitov.
-Oddychové zóny.
-Vianočné bonusy.
-Odmena za odporučenie kandidáta.
-Firemné aktivity (Vianočné posedenia, ples, Deň detí, športové hry atď.).
-Vlastná závodná jedáleň.
-Závodná ambulancia.

Vzhľadom k veľkému počtu životopisov, bude odpovedané len vyhovujúcim kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické resp. strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Projektový manažment - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Čítanie technických výkresov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Uprednostníme skúsenosti z automobilového priemyslu.

Počet rokov praxe

2

-Znalosť metód manažmentu kvality a nástrojov kvality vítaná.
-Základné znalosti s nástrojmi riešenia problémov vítaná (8D, Six Sigma, 5X prečo, Ishikawa...).
-Schopnosť tímovej práce.
-Komunikatívnosť, flexibilita.
-Analytické a kreatívne myslenie.
-Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť.
-Asertivita.
-Agilnosť, ochota učiť sa.

Spoločnosť BSH Drives and Pumps s.r.o., zastupujúca medzinárodnú spoločnosť BSH Hausgeräte GmbH., sa zaoberá vývojom a výrobou elektromotorov a ovládacej a riadiacej elektroniky pre bielu techniku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov